Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, van akinek segítet...

Lombikosok, van akinek segített az Ivig, vagy smoflipid, vagy szteroidos kezelés?

Figyelt kérdés

9 lombikon vagyunk túl, egyszer sem volt pozitív tesztem. Minden vizsgálat negatív, még a fentieken gondolkodom.


Köszi a válaszokat!


2014. jún. 18. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kell a lombik? Ezeket a kezeléseket nem ismerem, pedig nekem is volt 8 lombikom.
2014. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Méhen kívüli terhességek miatt nincs petevezető. Minden más szuper jó, még immunológiai vonalon próbálunk valami okot és kezelést keresni.
2014. jún. 19. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor előbb legyen meg az immunológiai nvizsgálat, utána érdemes tovább gondolkodni. Valami gond biztos van még.

Inzulint néztek?

2014. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az összes vizsgálaton túl vagyunk ami szóba jöhetett. (Hormonok, ir, immun alap panel, hematológia, endokrinológia, laktóz - glutén teszt) pici eltérések vannak, de gyógyszerrel be vagyok állítva, normál az eredmény.
2014. jún. 19. 13:40
 5/9 anonim válasza:
Genetika?
2014. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen volt nálam és férjemnél is, minden rendben ott is. A 3. sikertelen IVF után javasolt vizsgálat.
2014. jún. 28. 06:24
 7/9 anonim válasza:
Nekem most volt a 7. beültetés,2x volt emelkedett a hcg a vérben.Most kaptam szteroidot,ebben bízunk.Én is csak hallottam egy sorstárstól,hogy neki ezzel sikerült sokadik alkalommal és megemlítettem az orvosomnak,aki nem tiltakozott ellene,úgyhogy most elég sokat szedek belőle.Lehet benne valami....
2014. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia, melyiket kapod és milyen dózisban?
2014. jún. 29. 19:48
 9/9 anonim válasza:
Metypredet szedek.Mindenképp szokták adni a BMC-ben a punctiótól 4 napig napi1x 16mg-osat,de most én szedtem már előtte kb 10 nappal is,és a beültetés után is kb.a6-8.hétig.
2014. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!