Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal vagyok a nemvart...

2 nappal vagyok a nemvart elott. Ma egyertelmu negativat teszteltem. Lehet meg pozitiv? Volt igy vki?

Figyelt kérdés
Ami aggaszt,h erzekeny teszttel csinaltam,Predictor earlyvel (12,5-es erezekenysegu). Volt olyan,aki erzekenby teszttel csinlata,es ekkor meg negativ volt,kesobb viszont pozitiv? Pe nem tudom mikor volt,nem teszteltem,es nem mertem hot.
2014. jún. 19. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Talan meg kellene varni ah kimaradjon. Van akinak egy hettel kesobb mutat csak pozit, ez rengetegben fugg attol h mikor fogant. Felesleges volt most tesztet csinalnod, lehet h igazat mutat de tok hiaba bosszantod most magadat ezzel. Erre volt jo h most talalgass.
2014. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nappal elötte nega volt,a nemvárt utáni napon halvány pozi. Azóta már 4,5 hós Cukibogyó :)
2014. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es milyen tesztel teszteltel?
2014. jún. 19. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem igaz,h nem birjatok,kivarni amíg kimarad! Minek kell feleslegesen idgesîteni magatokat azzal,h negatív kimaradàs előtt lehet mèg utàna is az lesz aztàn terhes leszel!elhiszem,h babat akarsz de ettől nem leszel hamarabb terhes ha ràgörcsölsz.
2014. jún. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben a nőgyógyászod igazolta, mikor volt peteérésed és onnantól számítva vagy a nemvárt előtt 2 nappal, akkor jó eséllyel nem vagy terhes.


Amennyiben csak magadnak számolgattad a peteérésed, akkor még bármi lehet. A hőmérőzés, ovu teszt stb módszerekkel nem lehet 100%osan megállapítani a peteérést és egyébként is spontán peteérés bármikor lehet a ciklusod alatt.

2014. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,remenykedtem benne hogy volt igy valaki,de ennek is orulok.
2014. jún. 20. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Predictor Earlyvel a nemvárt utáni 4. napon reggeli vizeletből lett halvány pozitív a tesztem.

De ez attól is függ, hogy mikor volt az ovuláció. Ha csak félidő után akkor nincs az az érzékeny teszt ami 2 nappal a nemvárt előtt kimutatná.

2014. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!