Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminok, természetes...

Milyen vitaminok, természetes anyagok bevételével tudnám növelni a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint E vitamin, folsav, palástfű stb. ezeket olvastam eddig.


tudtok esetleg jó praktikákat, vagy étkezési szokás megváltoztatását?


voltam meddőségi vizsgálaton, nem találtak semmi különöset, igy arra gondolok, csak az étkezésemen vagy a vitaminon kéne nekem valamit változtatni.


Vékony alkatú vagyok, és elég keveset és rendszertelenül ettem eddig, lehet ez az oka. sokszor érzem magam nyúzottnak és fáradékonynak.


szeretnék ezen változtatni, de nem tudom hol kezdjem el.



2014. jún. 20. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Mióta próbálkoztok ?

Én is vékony alkat vagyok,ès volt h rendszertelenül étkeztem,de több gyermekem is van,akik könnyen jottek.Ezert en ezzel nem kötnem feltétlenül ossze.

E vitamin mehnyalkahartya vastagításra szolgál,ami Segítti a beagyazodast.

Leginkabb vmi termesztes alapú terhes vitamint vennék a helyedben(itt szoktak irni a hipp natalt),en a femibiont szedtem.

A mehpempot szoktak meddőségi orvosok javasolni illetve most van egy uj "csodaszer" inofolic néven.

Baratcserje kapszula jo növény,de van pl akinek ossze kavarja a ciklusát,ezert csak óvatosan az ilyenekkel.

Több testmozgás,es változatos étrend biztosan nem ártana.Ha van időd probalj erre figyelni!

Sok sikert!

2014. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem a párod is volt és nála sincs semmi...

Ciklus ok? Ovulálsz mindig stb.?

Folsav az kell majd a babának és mivel nem tudjuk, mikor esel teherbe, akár is el is kezdheted. Csak mert sokan később kezdik, mint ahogy értelme volt.

A teák is nagyon jók, de ha szabályosak a ciklusok, ovu is van, nincs mesu előtt pms, barnázás stb., akkor nem valószínű, hogy kellenek. Szal ezt hosszan lehet boncolgatni.

2014. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem rég óta próbálkozom úgy igazán pé-t kiszámolva a barátommal, kb 4 hónapja, de ebből csak a legutóbbi 1 volt kimérve ovu teszttel. viszont a volt férjemmel sem estem teherbe, ez ad inkább okot az aggódásomra. Bár nála megállapitottak alacsony spermaszámot. Összegezve a szót, én úgy érzem, hogy a 8 év alatt (amit nem vettem babavárás szempontjából komolyan eddig a két párommal) már spontán bőven teherbe kellett volna esnem két férfitól.


egyébként van pms-em, hőm felmegy menseskor, görcs, rosszullét, émelygés, hányinger elég erős egyre inkább ahogy az évek telnek.


ovu teszt kimutatta a tüszőrepedést (ha jól tudom azt mutatja ki nem a peteérést) tehát ha jól sejtem a kezdeti folyamat okés, átjárható is vagyok, mert átfújtak, innentől már csak a beágyazódás, vagy a sárgatest és progeszteron lehet a gond, ha van.


nyomoznom kell, mert időben vagyok, és a meddőséginél kivizsgálásra csak szept. 9-re kaptam időpontot! a nyári szabadságolások miatt. igy nem marad más csak az internet, és a tapasztalt nő társaim, akik valamiben lehet hogy tudtok segiteni. köszi mindenkinek!

2014. jún. 20. 15:17
 4/7 A kérdező kommentje:

félreértés elkerülése végett, a volt férjemmel 7 évig voltam együtt, elváltam, és az új barátommal 1 éve vagyunk együtt. tehát nem egyszerre van két férfi az életemben :) a barátommal sokáig megszakitással voltunk együtt, pár hónapja nem védekezünk, de ott van bennem az aggodalom, hogy 7 évig nem estem teherbe a volt férjemtől, és ilyenkor már az eltelő hónapok is frusztrálnak amikor megjön. nagyon remélem, hogy nem kerül sor a szeptemberi kivizsgálásokra, mert addigra itt valahogy segitséget kapok, és összejön még a nyáron. igy lenne a legjobb. E vitamint, folsavat elkezdtem szedni.


nem is bánom igy utólag hogy a férjemtől nem lett gyerekem (ennek igy kellett lennie!), de most a párommal minden sokkal jobb, és tőle már nagyon szeretnék. igazából most kezdtem el ezen gondolkodni igazán. próbálok mindent megtenni az ügy érdekében.

2014. jún. 20. 15:23
 5/7 A kérdező kommentje:
próbálom úgy látni,hogy a férjemtől nem kellett hogy gyerekem legyen, mert most nem tudom mi lenne velem. azt a házasságot sajnos nagyon benéztem. és neki alacsony is volt a spermaszáma, szóval jó hogy igy alakult, csak azon aggódom, hogy nehogy legyen nekem valami bajom. Ennek a srácnak viszont nagyon szeretnék gyereket szülni, mert ő tényleg annyira rendes, apatipus, érzem hogy én is és ő is érettek vagyunk arra hogy gyerekünk legyen. A volt férjemnél tudat alatt érezhettem, hogy neki nem akarok gyereket szülni (mert ő is a gyerekem volt kb) és szerintem ez akadályozott meg abban hogy teherbe essek. Ezzel a sráccal viszont teljesen más a helyzet, annyira gondoskodik rólam, terheket vesz le a vállamról, szóval lelkileg nem lehet már akadálya bennem a dolognak, csak ezt akartam valahogy elmagyarázni. remélem érthető voltam.
2014. jún. 20. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönjük, hogy megnyugtattál minket, miszerint nem egyszerre volt a két férfi! :D :D

Nos, akkor szerintem nyomjuk ezt a teakúrát. Első ciklusban is lehet érzékelni a hatását. Ciklus első fele cickafark, aztán palástfű. Ahhoz, hogy tudjuk ez mikor van, továbbra is kellene lh teszt vagy hőmérőzés...

2014. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké, nagyon köszönöm a segitséget! :)
2014. jún. 20. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!