Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közel három év sikertelen...

Közel három év sikertelen próbálkozás után van esélyem még természetes úton teherbe esnem, és ha igen általában hogy szokott lenni másnál?

Figyelt kérdés

-A párommal 35 évesek vagyunk és sajnos nekem fél petefészkem van.

-Próbálkozunk vitaminokkal, természetes kiegészítőkkel stb.

-Gyermekem korábban még nem volt és a nőgyógyászom szerint mindkettőnknél minden rendben van...



2013. jún. 19. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az első 4 év után, a második 3 év itán jött össze!

Mindd a kettő pont akkor, amikor azt mondtam a páromnak, akkor oké, mostantól nem gyúrunk babára, mert költözés, munka váltás.... Nem lenne jó pont akkor teherbe esni, erre követkwző hónapban nem jött meg:)))


Tényleg igaz az, nem kell rá stresszelni, havonta 3x tesztelni, minden csoda szerrel próbálkozni, majd össze jön előbb vagy utóbb, csak ne direktbe csináljátok, ne szresszeljetek rá!!!!

2013. jún. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek 2 petefészke van, de mind a kettő rendkívül alul működik, kizárták az orvosok, hogy természetes úton valaha is lesz gyereke, kétszer is néhány hónapon belül összejött. Biztosan picit többet kell várnotok a babára, de ha az az egy petefészek jól működik akkor semmi akadálya. Nekem több ismerősömnek is 4-5-6 év után jött a baba, és mind arról számol be hogy akkor amikor már eltudták engedni ezt az egész dolgot. Amikor feladták. És ezt magam is alátámasztom, nálunk is abban a hónapban jött mikor azt hittem még csak peteérésem sem volt, ne hogy teherbe essek.
2013. jún. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát az esély mindig meg van persze, de nem lehet a végtelenségig várni. Én mennék (ahogy fogok is) meddőségi kezelésre. Mi 4 évnél tartunk tudjuk hogy nálam van a gond, hormonális betegségem van. Ebből a 4 évből most másfél évig nem ez volt a legfontosabb de persze jöhetett volna ha akar. Mivel nem akar, igy összel újra megyek a meddőségibe és belevágunk a kezelésbe. Volt átjárhatóságid és minden egyéb viszgálat? vagy csak egy nőgyógyász mondta uh alapján hogy minden ok? Volt ciklus követés? terheléses inzulin vizsgálat?
2013. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja és a ne stresszelj rá, nem mindenkinél igaz, föleg annál nem akinél van probléma, mint irtam is másfél évig egyáltalán nem ezzel voltam elfoglalva nem figyeltem a ciklusomat sem, mégsem sikerült. Volt hogy a 45. ciklus napon tünt fel hogy jéé de rég volt meg mégsem a baba volt az oka. Ha ez a görcsölés lenne a fő gond akkor nem sikerülne ennyi inszem és lombik. Abban a 2 hétben amig kiderül hogy sikerült-e csak ezen kattog ugyis az anyuka. Én elhiszem hogy van akinél ez beválik de sokaknál más gond van.
2013. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet várni a csodára, csak nem érdemes. Lehet, hogy összejön természetes úton, de lehet hogy nem. 35 évesen, 3 év után már nem halogatnám a dolgot.

Mi is 6 évet vártunk a babára. Jártam nőgyógyászhoz, ittam ezt azt, szedtem vitaminokat, jártunk wellnesselni, hogy ne görcsöljünk rá, majd elmentünk egy meddőségibe és 3 hónap alatt megoldották a problémát. Nekünk soha nem lett volna gyerekünk ha otthon szórakozunk tovább. És hiába írják, hogy csak nem kell rágölcsölni, mert egy ismerős ismerősének az ismerőse is úgy lett terhes, hogy már feladta és egyből sikerült. Biztos van ilyen, de nagyon ritkán. Ahol évekig nem jön a baba ott szinte mindig van valami valós probléma.

2013. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne várjatok tovább a csodára! Keress egy jó endokrinológust! Milyen vizsgálatokat csinált eddig a nőgyógyász?
2013. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös én sem tudtam volna jobban leirni :) Igazad van.33 éves vagyok 3 éve várunk,állitólag minden rendben volt.Aztán most hogy meguntam ki is derült hogy dehogy van rendben minden.TSH magas!!!
2013. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Abszolút igazuk van a többieknek, hogy egy kivizsgálás nem fog ártani, természetesen a párodat is érdemes lenne kivizsgálni. És ha ott sem találnak semmit és közben nem is jön a baba akkor lehet gondolkodni lombikon vagy egyéb lehetőségeken.
2013. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lombikot semmiképp nem akarunk bárhogy alakuljon is, ezért aggódom és azért mert félek hogy a párom keres majd más barátnőt.
2013. jún. 20. 02:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Az "1.-es" válaszolónak külön köszönöm, olyan szépet írt... nagyon bízom hogy így lesz!
2013. jún. 20. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!