Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem sikerül a lombik...

Ha nem sikerül a lombik beültetés, azt csak abbol tudom, meg hogy megjön a mensi?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg elötte is van,jel? Barnázás kis vérzés? Volt már igy valaki?

2014. jún. 21. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen elmúlt a mellfeszülés,és kezdett fájdogálni a hasam. Meg valahogy éreztem,hogy nem sikerült. Aztán jött a vérzés,nem volt kétségem,jó erős volt.
2014. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:
Nekem is megjött, progipótlás ellenére, de van akinek nem. Az a biztos, ha elmész hcg vérvételre beültetés után 2 héttel.
2014. jún. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem a beültetés utáni 13. Napon nagyon elkezdett fájni a derekam és sajna a 14. Nap reggelén vérzés jelentkezett, pont amikor hcg vételre kellett menni. Az asszisztens csak annyit mondott ne aggódjak, van aki végigpecsételi és van olyan is akinek rendesen megjön mégis terhes.... Hát sajnos nekem negatív lett a tesztem :((((
2014. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

5 sikertelen lombik utàn mondhatom, hogy nem volt kèt egyforma procedùra.

Volt amikor vêgig barnàztam. Volt amikor semmi nem volt... abba hagytam a progit ès meg is jött. Ès volt olyan hogy a progi elhagyàsa utàn csak 1 hèttel jött meg. Szòval mindìg màs.

2014. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!