Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos beültetés után még...

Lombikos beültetés után még kellett Ovitrelle injekciót adnom, érdemes így otthon tesztelni, vagy csak becsapna a teszt?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz kivárn a két hetet a vérvételig, de fals eredményt sem szeretnék itton kapni, az még rosszabb lenne.

2014. máj. 3. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ovitrelle utan 10 napig ne teszteljek, mert pozitiv lesz a teszt.

Tudom, hogy nagyon nehéz :)


Drukkolok, hogy sikerüljön!

2014. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ne teszteljek-et akartam, hanem ne tesztelj-t :)
2014. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Én is szúrtam Ovitrelle-t, s kedden kellessz mennem vérvételre. Holnap akartam csinálni egy tesztet, hogy tudjam mi az eredmény, mert ha esetleg negatív nem szeretnék a doki előtt bőgni.... Merthát ahogy ismerem magam, úgyse bírnám ki. Egyébként te érzel vmit????
2014. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam privit.
2014. máj. 4. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg hamis pozitív eredményt ad a teszt az ovitrelle után 8-10 napig. Én sem tudtam kivárni a két hetet és az első pozitív tesztek sajnos halványodtak és nem sikerült :( Várj, ameddig csak tudsz a teszteléssel, sajnos nem lehet siettetni a biológiát :) Sok sikert!!!
2014. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!