Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-27napra szokott megjönni....

25-27napra szokott megjönni. Ma van a 28. nap. Reggel egy picit barnáztam de aztán elmúlt. Lehetek még babás? Mikor kéne tesztelnem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű meg fog jönni! Ha mégsem, akkor tesztelhetsz.
2014. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sosem barnaztam 4terhesseg alatt,de mások vagyunk.

Nekem menzit jelezte mindig minimális barnazas utan màsnap mindig megjott.

Ha te nem szoktál,akkor erdemes tesztelned most mar bmelyik napszakban kimutatja!drukk neked!

2014. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk a párommal (kicsit fájt is az elején) és az első 1-2percben volt barnázás de utána el is múlt.szal végülis nem magától kezdett el barnázni
2014. jún. 21. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Akkor mindenkepp teszteljel,és ha pozitiv akkor figyelj,h nem barnàzol e ujra,mert esetleg akkor adnak progrszteron pótlást vetélés elkerülése végett.(de nyilvan nem egyszeri barnazas eseten)

Majd irjal :-)

2014. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. jún. 21. 15:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Negativ lett :(
2014. jún. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!