Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21-22 naponta szokott megjönni...

21-22 naponta szokott megjönni és 6 napig tart a menszem, miután elmúlt rá 1 nappal együtt voltam a párommal. Lehet következménye?

Figyelt kérdés
nem védekeztünk,de nem bennem ejakulált hanem közvetlen oda engete..éreztem hogy a hüvelyemre is ráfolyt,hiába töröltem le mikor elmentem lemosakodni éreztem hogy olyan....a hüvelyem.a ciklus.hu szerint 30án lesz ovum.Lehetek így terhes,az előváladéktól?

2013. máj. 27. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármikor lehetsz terhes.
2013. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most vissza gondoltam,nem ment el előtte pisilni,tehát az előváladéka"erősebb" gondolom én, aztán lehet hogy rosszul...annyi hogy előtte megmosta,de gondolom ez nem sokat befolyásol.
2013. máj. 27. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a ciklus 2. fele állandó, 14 napos, így egy 21 napos ciklusnál a 7. nap pont peteérés, de szerintem a 21-22 napos ciklus önmagában túl rövid ahhoz, hogy egykönnyen teherbe eshess, pláne így.
2013. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21 napos ciklus nem normális, ilyenkor általában ovuláció sincs.

A normál ciklus 25-35 napig jó. A 21 rossz.

Minél előbb keress fel egy orvost.


Bár a sógornőm is azt mondta, hogy neki 21 naponta jön meg. Aztán kiderült, hogy amikor elmúlik a vérzés onnan számolta a 21 napot. és 6 napig vérzett

2013. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is így számoltam ahogy a sógornőd onnantól miután elmúlt.ha attól a naptól kell számolni amikor megjön 27-28 nap.
2013. máj. 27. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen normális, a ciklust a vérzés elejétől kell számolni. Attól függetlenül bármikor lehetsz terhes.
2013. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor a ciklusaim normálisak :).nem tudom hogy mi lesz a vége mert a naptármódszer szerint mától a termékeny napjaimat élem,és ha az előváladékában volt spermium,vagy mivel oda is folyt a végén,azt olvastam hogy a spermium kb 3napig él(aktív a méhben)akkor megvan az esély a terhességre.Majd kiderül :)
2013. máj. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!