Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtünk a barátnőmmel....

Lefeküdtünk a barátnőmmel. Védekeztünk, minden úgy történt ahogy szokott. Elélveztem, aztán felvettem a boxerem és a nadrágom. Utána rá egy 15p-re elkezdte verni a farkam és gumi nélkül beraktam kb 5mp-re. Szerintetek lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

2 hete vett be esemény utánit.. Abban bízunk hogy 2-3 hónapig emiatt eleve nem lehetne baj..

Nem élveztem bele csak nem tudom félek hogy valami maradék belement..

Vettünk terhességi tesztet 1 csíkot mutatott.. de mint kiderült menstruáció késés után kell..(kb 2 hét múlva menstruál újra)



2014. jún. 21. 21:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
hat en nem tudom de vannak jo nogyogyasz valaszol oldalak ird be googlebe
2014. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
basszus.... iszonyat felelőtlenek vagytok. persze, maradhatott a farkadon sperma. nem nagy az esélye a terhességnek, de van. de legalább tájékozottak lennétek.....nem csak a késés után tudja a teszt kimutatni a terhességet, hanem bármikor az aktus után 2 héttel.
2014. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hét múlva menstruál akkor kb most vagytok közép időben az az termékeny szakasz.Annyit mondanék hogy imádkozzatok hogy ne legyen baj.
2014. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Tényleg felelőtlenség.. De utána száraz volt a f*arkam..

Nem gondoltunk rá hogy 15 perc után lehetne.. El lett rakva aztán meg ez lett.. De az esemény utáni miatt ugye a méhe teljesen szét bomlik.. és 2 hete szedte be.. ezért reménykedünk legalább abban,hogy emiatt nem lehetne terhes..

2014. jún. 21. 22:24
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj,mi az,hogy a méhe szétbomlik??? Ilyen hülyeséget. Nem hallottam még azt se,hogy az esemény utáni hónapokig védene.
2014. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A agyad bomlott szét te eszetlen, te!!

Mi az, hogy szétbomlik a méhe? Jézusom. Persze, szétesik, aztán kifolyik a hüvelyén keresztül.


Nem volt elég egyszer az esemény utáni? Miért nem lehet normálisan védekezni meg gondolkodni?

Az esemény utáni nem véd 1 napig se, nemhogy 2-3 hónapig...

2014. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan aki ennyire éretlen,és megbocsáss,de buta,az minek szexel???? Ehhez fel kellene nőni,neked is meg a barátnődnek is.

Meddig akarjátok ezt csinálni? (esemény utáni,meg védekezés nélkül) míg teherbe nem esik és meg nem nyomorítja magát egy abortusszal?

2014. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
A méhe szétbomlik???? :DDDDDD Köszi, már percek óta ezen röhögök.
2014. jún. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bizony. Nagy felelőtlenség!! Hány évesek vagytok? A tablettát meg az esemény (aktus) után 72 órán belül kell bevenni.
2014. jún. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ennyi itt a buta felelőtlen tini?
2014. jún. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!