Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásos barnázás tarthat...

Beágyazódásos barnázás tarthat több napig?

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek! :)

A ciklus 16., 18., 19. napján voltunk együtt. A 24. napon tapasztaltam először kis barnázást. Ez elmúlt, majd a 27., 28. és a mai, 29. napon is egészen minimális barnázás jelentkezett. Lehet beágyazódás? (Nekem ennél hosszabbak a ciklusaim, a menzesz még korai ahhoz képest, ráadásul olyankor mindig erős görcseim vannak, és intenzív a vérzés.) Ha nem, akkor mi?

Vaterás 10-es érzékenységű OneStep tesztem van, érdemes tesztelni? Holnap reggeli már kimutatná, vagy még várjak?


2014. jún. 22. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, nekem 3 napig tartott, pedig maximum 1-2 napig tartonak irjak le. Viszont egymas utani napokon, nem volt kozte szunte, mint nalad.

Milyen hosszuak a ciklusaid? Elkpezelheto a mehen kivuli terhesseg is, bar nem akarlak megijeszteni.

Fontos lenne tudni, hany naposak a ciklusaid es mikor volt tuszorepedesed.

2014. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! köszi a választ!

40 nap körüliek a ciklusaim, már épp akartam menni emiatt endokrinológushoz, úgyhogy ez még nagyon korai lenne. Amióta leálltam közel egy éve a fogamzásgátlóval, mindig 40 nap körül jött meg.

Méhen kívülinél nem kéne fájdalmat éreznem?

2014. jún. 22. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:
hany napja kesik a menszid?vagy meg nem kesik?a barnazas nekem beagyazodaskor csak egy folt volt.
2014. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ. Nem késik kifejezetten, mert 40 nap körül szokott megjönni, és most a 29. napon vagyok. Ezért gyanús ez a barnázás, mert menzesznek korai és nem olyan erős, ráadásul nem is görcsöl a hasam (csak egy egészen picit, de menzesz előtt sokkal jobban szokott). Ma még egyáltalán nem tapsztaltam pl. vérzést/barnázást, csak reggel ébredtem arra, hogy egy kicsit pecsételtem éjjel.
2014. jún. 22. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el endokrinologushoz, szerintem a 40 napos ciklus tul hosszú. Lehet, most kezd el beallni a szervezeted az 'idealis' 28 naposra, azért a barnazas. Bar tudom, nem ezt szeretned hallani. Azert drukkolok. Tudod, mikor van amugy peteeresed?
2014. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én is erre gyanakszom, vagyis arra, hogy most fog beállni talán. Mostanság terveztem az endokrinológust, mert tudom, hogy abnormális a 40 napos ciklus. A hónapban már nem tudok nődokihoz menni. Az mennyire megoldás, ha várok a szokásos időpontig, amikor meg kell jönnie, és ha addig sem menstruálok rendesen, akkor tesztelek még? A nődokim magánorvos, ő ismer, nem akarok máshoz menni, de feleslegesen hozzá sem rohangálnék.

2014. jún. 23. 11:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez igy teljsen jo. Varj meg, amig aktualis lenne es tesztelj. Utana doki.

Azert szoritok!

2014. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2014. jún. 23. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi újság veled,teszteltél?
2014. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést, azóta nem voltam fent gyakorin. Elég érdekes volt a helyzet, mert kiderült, hogy menzesz volt, ami elmúlt, majd megint megjött, és közel 10 napig volt meg összesen, de nem jött meg erősen, végig barnáztam... Azóta ma jött meg megint, 25 napra, nagyon erősen.
2014. júl. 16. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!