Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hónapja volt egy "balesetem"...

2hónapja volt egy "balesetem" a barátommal elmúlt menstruációm rá kb 2 napra történt. Utána való hónapban megjött. Most 4 napja késik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
elég fiatal vagyok és félek. erről az egészről nem is tehetünk mert védekeztünk, csak kilyukadt és nem vettük észre.
2014. jún. 22. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vettél be akkor esemény utánit? mert az is bekavarhat még hónapok után is a ciklusba.
2014. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4 nap nem a világ vége,de ha parázol csinálj tesztet.
2014. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem vettem be :(. akartam de kijelentették hogy mivel fiatal vagyok csak anyámmal jöhetek írattatni gyógyszert és a 3. nap volt ez már. és anya akkor meg dolgozott... :( így hát ezt nem is tudja
2014. jún. 22. 14:17
 4/17 anonim ***** válasza:

Milyen volt a balesetet követő menzeszed? Olyan, mint amilyen szokott vagy netán kevesebb vérzésed volt (inkább barnázás) és kevesebb ideig tartott? Mert ha az utóbbi, akkor az simán megfelelhet egy terhesség alatti menzesznek is, így lehetsz terhes.

Amúgy csinálj tesztet! 2 hónap után már bőven kimutatja az eredményt!

2014. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
normális volt. rövid ideig tartott (általában 3-4 nap alatt letudom) és ugyan annyi amennyi szokott
2014. jún. 22. 14:21
 6/17 anonim ***** válasza:
tesztelj mar kimtatja ha terhes vagy
2014. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"kijelentették hogy mivel fiatal vagyok csak anyámmal jöhetek írattatni gyógyszert"


ILYEN NINCS!!!!

2014. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nekem ezt mondták!! :\\ és tényleg igaz hogy fiatal vagyok de már rég óta vagyok komoly kapcsolatban!
2014. jún. 22. 15:07
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 14 éves, akkor egyedül is mehetsz nőgyógyászhoz, nem kell hozzá szülői kíséret és neked magadnak is írnak fel gyógyszert. Amennyiben még nem vagy 14 éves, akkor meg nemi életet nem kéne élned...

És az meg, hogy mennyi ideje vagy együtt a barátoddal, az pedig ettől független.

2014. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pl ha kórházban volt ügyeleten,akkor tényleg nem adják ki szülői engedély nélkül. Nekem is kellet már sajnos ilyen gyógyszer, és azt mondták ilyen fiatalon nem adhatják ki szülői engedély nélkül,erre mondtam nekik ,hogy 20 éves vagyok...
2014. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!