Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 5. napjan pont ahogy...

Ciklus 5. napjan pont ahogy elmult a verzesem, akkor voltunk egyutt a parommal. Lehetek terhes? Vagy semmi eselye ilyen hamar?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam a 7. napon fogant.Esély mindig van,persze nyilván kevesebb,mint középidőben,de van.
2013. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetett spontan peteeresed, ha pl mar kozel volt a kov.peteeres,vagy konkretan a spermak bevarhatjak az "igazi" peteerest is.... de szabalyos ciklusnal nem sok esely van ra.
2013. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi kisfiúnk 6. napon fogant :) Nem biztos, hogy pont elcsíped az ovut,de a spermiumok is napokis életképesek. Szóval lefednek egy kisebb időintervallumot :) nekünk bejött :)
2013. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok: csak még annyit tennék hozzá, hogy szabályos, 28 napos ciklusom van.
2013. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem ,hogy ebben a honapban sikerul,nagyon varjuk mar a babat! Termeszetesen kozepidoben is probalkozunk,remelem nem varat sokaig! :)Eddg nem sikerult,mert cisztaim voltak,de mar szerencsere nincsennek,fogamzasgatlot kellett szedjek,hogy elmuljanak. Csak 2 honapig szedtem es mar el is multak,a doktorno azt mondta ,hogy a cisztak akadalyoztak a teherbeesest! Nagyon remenykedem,hogy mostmar ha nincsennek,sikerul!
2013. júl. 7. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!