Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még ebből baba? A többi...

Lehet még ebből baba? A többi lent.

Figyelt kérdés

20.án volt ovulációm.Tuti,mert 19.én este az ovutesztem pozitív lett,valamint 20.án reggel 36.4-ről leesett a hőm 35.9-re,és aznap ovulációs fájdalmaim voltak,vagyis fájt a jobb oldali petefészkem meg szurkált,teljesen kihatott a derekamra is.Aznap a méhnyaknyákom is sok volt.

A hőm viszont nem valami bíztató :(

21.-én volt 36.2,22.-én volt 36.4,ma reggel viszont visszaesett 36.2-re :( Ilyenkor már nem felfelé kéne mennie a hőnek egészen 37-ig??Ezzel a visszaeséssel tuti már,hogy nincs baba,vagy még reménykedhetek?Anno amikor a kisfiammal voltam terhes 36.6-os hővel teszteltem pozit,és csak azután ment fel 37-re.


2014. jún. 23. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Miért csináljátok ezt?

Az is lehet, hogy 1-2 hónapig jókat szexeltek és egyszer elmarad a menstruációd. Na, akkor tesztelsz egyet, ami jó eséllyel pozitív lesz.

Ha tudod, hogy kb. mikor van nálad a középidő, együtt vagytok minden nap vagy 2 naponta, így maximális esélyetek van a babára.

És attól, hogy kattogsz itt azon, hogy mekkora a hőd, nem lesz semmi sem jobb, és nagyobb esélyetek sincs.

2014. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért csinálom ,,ezt,, mert nem az a cél h jókat szexeljünk,hanem az h csináljunk kistesót!!!A jó szexelgetésnek is meglesz a maga ideje még csomószor,de ha jobban belegondolsz az ember állandóan csak jókat szexel amikor éppen nem gyereket csinál!!

És mivel mi nagyon szeretnénk tesót hát ezért kattogok!!

Szerintem te sem működsz másképp,ha te is nagyon szeretnél valamit azon te is kattogsz és idegeskedsz rajta!!

De nem is értem hogy minek magyarázkodok neked itt,amikor semmi közöd ahhoz h miért kattogok itt a kistesón!!Én kérdeztem valamit,és arra kértem választ nem pedig kioktatást,hiszen nem vagyok már gyerek!!!!

2014. jún. 23. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Te csak idegeskedjél nyugodtan, nyilván megkönnyíted vele a párod mindennapjait, nyilván neki is bazinagy élvezet neki, hogy nem akkor szexelsz vele, amikor megkívánod, hanem mert OVU VAAAN! És nyilván a babát is késlelteted a görcseiddel.

Dehát nem akarok én beleszólni, nem én ba*om el, hanem te.

De amúgy most ilyen görcsös idegbetegnek 2 gyerek??

Anyám..

2014. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Képzeld,a párom is maximálisan támogat ebben a dologban mivel ő is szeretne még egy kisbabát!!Idegbeteg meg csak az ilyen hülyéktől vagyok,akik kéretlenül osszák itt az,észt ahelyett,hogy válaszolnának a kérdésemre!!!Tudom,hogy úgy is úgy lesz ahogy lesz,és nem akarom a babát görcsösen,mivel nem első lesz már,tehát ha ebben a hónapban nem sikerül(t) nem dől össze a világ,csak annyit szerettem volna tudni,hogy reménykedhetek e vagy felesleges nagyon beleélni magam!!Ennyit szerettem volna megtudni,de ha csak lehurrogni tudod az embert és felidegesítenek az ilyen kérdések akkor töröld magad erről az oldalról,mert van itt pár ilyen jellegű kérdés,nem is értem,hogy miért pont az én kérdésemet szemelted ki magadnak és miért pont engem idegesítesz,az embernek amúgy is van min stresszelnie a mindennapokban!!
2014. jún. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!