Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyászom azt mondta,...

A nőgyógyászom azt mondta, hogy nincs tüsző sem a jobb, sem a bal petefészkemben, jár valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Ha már megérett egy tüsző, és kilökött egy petesejtet, akkor nem kellett volna mégis tüszőt, tüszőket látnia? A ciklusom 20. napján mentem dokihoz. Elvileg ha már megvolt a peteérés, akkor is látnia kellett volna valamit? Ez normális, hogy nem látott már a ciklusom 20. napján semmit???
2014. jún. 23. 15:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Vérképem jó, prolaktin hormon szintem jó, nyálkahártya vastagság jó, de nem lát egy tüszőt sem. Írt fel gyógyszert, hogy menszesz 5. napján kezdjem el szedni.

Hogy lehet, hogy ezek mellett nincs tüszőm?

Valakinek volt esetleg hasonló tapasztalata?

2014. jún. 23. 15:37
 2/17 anonim ***** válasza:

Sya! En jartam mar igy.

3x voltam a dokinal egyszer se latott tuszot. Annyit mondott utoljarra ha erzek szurast azonnal menjek hozza megvizsgal. Naptar szerint yx napon pè tunetem volt de erett tuszo sehol. Fel irt egy par gyogyszert. Vartam a menszimet hogy bevegyem a clostyl. Nos menszi sehol :) elotte egy nappal pecseteltem menszim napjan pedig pozit teszteltem. :) kiderult hogy pè tunet utan egy hettel volt peteèrèsem. :) :)

9hkm

2014. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!! :)

Mi mostanság tervezzük a babát, de ezt mondta a doki, és teljesen meg vagyok rémülve :( Azt mondta, hogy így nehezebb lesz sokkal teherbe esni. :(((

2014. jún. 23. 18:43
 4/17 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod?
2014. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1. Lehet hogy nem is akkor van tuszo mikor megnez a doki.( dokik is tevedhetnek)

2. Milyen gyogyszert irt fel?

3. Keress masik dokit!

4. Hany napos a ciklusod?


ELso voltam!

2014. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kb 33-36 napos a ciklusom, mondtam neki, és a 20. napon nem látott semmit.. :( De azért gondolom látnia kellett volna valamit, nem?! Nem tudom :(
2014. jún. 24. 08:07
 7/17 A kérdező kommentje:
A gyógyszer nevét még sajna nem tudom, mert még nem váltottam ki, majd csak ha megjön akkor. Kiolvasni meg nem tudom, amit írt :)
2014. jún. 24. 08:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem is akkor van tuszo.

Ha lett volna tuszo igen akkor latnia kellett volna.

Az en dokim clostlyt irt fel mikor mondta nem latott tuszot.

Miota probalkoztok? Ilyen ciklus mellett is babas lehetsz :)

2014. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elso voltam :)
2014. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem :) De ha nincs tüsző, nincs pete :(

Na majd kiderül, ha megjön és elmegyek a dokihoz, és megvizsgál, csak addig még lesz több, mint 1 hét :)

2014. jún. 24. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!