Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 20 június 6 közt fogant...

Május 20 június 6 közt fogant babát kimutatná már a teszt?

Figyelt kérdés

12-13-án kellett volna megjönnie, a 16-i teszt negatív lett, illetve a ma reggeli is.

Megbízható ez az eredmény? (Gabriel tesztet csináltam, ha ez számít)


köszia válaszokat!


2014. jún. 23. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen már ki kellett volna mutatnia. Ha pár nap múlva nem jön meg és a teszt még mindig negatív menj dokihoz. A Gabriel teszthez nem tudok hozzá szólni nem ismerem.
2014. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen.De ez talán több, mint 2 hét idő intervallum a peteérés "meghatározására". Ha ennyire bizonytalan a peteérésed,és babát szeretnétek, jobban jártok, ha felkerestek egy szakembert; lehet, hogy ez az oka, hogy nem jön össze a baba. Drukkolok. ;)
2014. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

:)

Nem a peteérést írtam, hanem20-és 6 közt volt itthon a párom, ekkor voltunk együtt. Óvszerrel védekeztünk, mégis május 12-én volt utoljára menzeszem.

Nem lenne akkora tragédia a baba, de jobb lenne, ha akkor születne, amikor végleg egy országban vagyunk az apjával.


A dologhoz hozzátartozik, hogy édesapám májusban meghalt, a stressz és tsai miatt is kimaradhat ( negatív tesztek mellett valszeg ez a helyzet)

2014. jún. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!