Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 15 volt utolsó menszim....

Junius 15 volt utolsó menszim. Volt pé-sem. Fehérfolyásom van. Lehet babám? Mikor mutatja ki a teszt ha julius29-én voltunk együtt és az óvuteszt +.

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A vélt fogamzás után kb. két héttel mutathat valamit a teszt, ez nagyjából a nem várt napjaiban van.
2009. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez kicsit magas. Június 15, vagy július 15? Mert ha az előbbi, már régóta lehetsz terhes.
2009. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát gondolhatjátok hogy nekem mennyire magas . JÚNIUS 15 -e volt az utolsó menszim. Terhességi teszt nem mutatta ki tegnap. Az óvu tesztem 3 napja pozítiv . A hét elején voltam dokinál ő még nem látott terhességet uh-n. Akkor most mit tudok még tenni?
2009. aug. 1. 08:30
 4/7 anonim ***** válasza:
de most már augusztus 1!!!...Kimaradt egy menzid akkor? Ha ebben a hónapban is volt peteérésed és az 29-re esett és együtt voltatok, akkor lehet sikerült a baba, viszont még nem lehet látni, majd kb két héttel később. Szerintem, ha júnuiusban teherbe estél volna, azt már kimutatná a teszt és szerintem a doki is látott volna "valamit". Máskor pontosabban fogalmazz kérlek.
2009. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, második hozzászóló vagyok.

Akkor minden bizonnyal kimaradt egy menstruációd. Jó ezt minél előbb fülön csípni, ne rendetlenkedjen a ciklusod, főleg ha babát akarsz. Szerintem menjél vissza a dokihoz ezzel a problémával.

Persze, közben nagyon remélem, hogy majd egy sokkal kellemesebb nem-problémával kerülsz vissza hozzá.:)


De tényleg...Ezt ne hagyd ennyiben. Járj a végére.

2009. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is júni 15.-én volt meg utoljára.Lassan 2 hete, hogy páfrányt mutat az ovu tesztem.3 negatív tesztem van,uh semmit nem mutatott.Jövő héten megyek vissza dokihoz.Neked nem kell visszamenned?
2009. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam érthetően irni bocsi ha nem érthető elsőre. Nekem kb 1, 5 hetet mindig késik, de nem vagyok PCO-s. Szívalakú a méhem, van benne egy nyúlvány. Van négy éves kisfiam őt se mutatta ki 8 hetes kora előtt. Sőt ikrek voltak csak nem maradt meg a másik baba, de lehet az volt a "szerencse" mert akkor a kettőt tuti nem tudtam volna kihordani. Tartom a dokival a kapcsolatot majd 14-én kell jelentkeznem.
2009. aug. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!