Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek a nem várt előtt...

Volt akinek a nem várt előtt 1 héttel mensi szerű görcsei, derékfájása volt és terhes lett?

Figyelt kérdés

Nem szokott előtte egy héttel fájni a hasam, a derekam még úgy se.

Utoljára Június 5.-én jött meg.

Június 15.-én voltunk együtt (tervezzük a babát). Szerintetek? :)



2014. jún. 24. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy sikerült, én pont menszi előtt egy héttel mindig görcsölök abból már tudtam hogy meg fog jönni, de most semmi görcs és késik is:) Drukkolok hogy babás legyél :)
2014. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Reménykedem. Jövőhéten tesztelek. :)
2014. jún. 24. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 5-én volt meg, nekem is fájogat a hasam meg fáj a cicim is. Drukkolok :)
2014. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is drukkolok! :)

2014. jún. 26. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
igen én pont igy jártam tavaly nem is foglalkoztam azzal hogy mikor kellett volna meg jönnie mert be tudtam a tüneteket annak hogy meg jön. nem várt után 2héttel egyik napról a másikra megundorodtam a kávétól de még az illatától is na akkor gondolkodtam hogy nekem már 2hete késik és délutáni vizeletből teszteltem erős + :) ma már 14hónapos a kislányom éppen alszik :)
2014. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Már nagyon várom, hogy tesztelhessek.A hőmet is elkeztem vezetni, bár még kezdő vagyok ezen a téren. 25.-én leesett 36,3-ra, de utána elkezdett emelkedni, ma 36,6 volt. Remélem nem fog csökkenni.
2014. jún. 28. 13:01
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem várt előtt 1 nappal teszteltem, halvány pozitív lett, azt hittem káprázik a szemem. Nem várt napján erősebb lett. :) Hihetetlenól boldog vagyok. :)

[link]

2014. júl. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!