Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Történt már valakivel...

Csajok! Történt már valakivel olyan hogy az orvos biztosra állította Hüvelyi Ultrahangon hogy menstruálni fog pár nap és a végén ki derült hogy terhes?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert orvos ilyet nem mondhat, hogy biztosan mensi lesz. Csak a megvastagodott méhnyálkahártyát látja, ami akármi lehet még. Ha elhamarkodottan ilyet mond, az már őt minősíti. Hormonlabort kért mellé? Vagy mi alapján állított ilyet?
2014. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Babat szeretnek el mentem az orvoshoz mire az orvos UH alapjan kozolte nincs baba par nap es meg jon a havim.... Ez 1 hette tortent....
2014. jún. 23. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Tesztet csináltál?
2014. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Válts orvost, mert a jelenlegi nem sokat tud.
2014. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
19-20 kellet volna meg jön. Tesztet még nem csináltam mivel hitem az orvosnak de egyre inkább félek hogy baj van.... Ha babás vagyok annak nagyon örülnék de ha esetleg más ?? :/ Szűrésem 2 hónapja volt negatív.
2014. jún. 23. 12:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Már megint egy kérdés!? Azóta sem jött meg vagy mi??:)
2014. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem félni kell, csak azért mert az orvos mondott valamit, hanem csinálni egy tesztet. 1-2 nap késés nem jelenti azt, hogy bármi baj lenne. Ha meg azért késik, mert terhes vagy, annak meg örülni kell. :)
2014. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen megint egy kérdés.... Erre van ez az oldal és igen még mindig nem jött meg :(( A következő lépés a teszt lesz!
2014. jún. 23. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj azert mondta az orvos,h megfog jönni mert nem vagy terhes es nem làtott se mehen kivulit se cisztat..valoszinu csak vmi miatt kesik vagy akar ki is maradhat!ha meg nem jon meg akar el is mehetsz ujra az orvoshoz,h megnyugodj semmi bajod,de ket naponta ne kerdezd meg mert meg mindig nemtudjuk miert nem jott meg..
2014. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!