Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hova érdemes menni kivizsgálta...

Hova érdemes menni kivizsgáltatni magunkat a párommal?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálkozunk a babával, most szeretnénk kivizsgáltatni magunkat, kezdve a párommal.

Hova érdemes menni?Ha a Kaáliba megyünk, sokára kapunk időpontot?Ma próbáltuk hívni őket, de egész nap foglaltak voltak.Ezzel nem akarunk hónapokat várni.


2010. jan. 4. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

A Kaálinak (pesti) 3 telefonszáma is van, érdemes a többit is megpróbálni, ha az egyik foglalt. Nem adnak sokára időpontot, kb. 2-3 hét múlvára. DE érdemes a saját nőgyógyászodnál kezdeni, mert úgyis kell egy csomó vizsgálati eredmény a Kaáliba.

Ja, 1 év próbálkozás alatt szóba se állnak senkivel, úgyhogy érdemes azt mondani, mert a fél év teljesen normális, természetes idő.

Andrológussal kezdjétek, ha az rendben, Neked: hormonvizsgálat, hüvelyváladék vizsg., clamydia szűrés, átjárhatósági vizsg. Ezeket mind kérik majd a Kaáliban, és elfogadják a hozott eredményt, csak a spermavizsgálatot és az UH-ot kell náluk csináltatni.

2010. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!Andrológussal akartuk kezdeni, de mivel azt olvastam a Kaáli oldalán, hogy ott mindent elvégeznek egy helyen, ezért gondoltam arra, hogy ott vizsgáltatjuk ki magunkat.

Andrológushoz kell beutaló?

2010. jan. 4. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz a Kaáliban ezért fizetni, ha elmész bárhová és ingyen megcsinálják neked??? Pl. andrológiai vizsgálat.
2010. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kell oda beutaló?Nem igazán értem...

Beírtam, hogy III. kerületi szakrendelések, de andrológiát nem találtam, vagy ez az urológián belül van? Olyat sem találtam, de mindegy.

Még mindig az a nagy kérdésem, hogy hol van ilyen?

2010. jan. 4. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én Vácon lakom, úgyhogy itt csináltattuk, bár magánrendelésen. Biztos pesten is foglalkoznak ezzel.

Egyébként pont ez a vizsgálat az, amit nem fogadnak el a Kaáliban máshonnan, ott is meg kell csináltatni 13 ezer ft-ért. DE azért érdemes ezt most megcsináltatnotok, mert ha kiderül, hogy ez a baj, nem kell téged fájdalmas vagy kellemetlen vizsgálatoknak kitenni, hanem a férjedet orvosolni. Ha mégsem ez a probléma, folytathatjátok a nőgyógyászodnál. Lehet, hogy nem is kell a Kaáliig elmennetek.

2010. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hátha tudok ezzel a linkkel segíteni: [link]
2010. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak a Kaáliról tudok nyilkatkozni: sajnos azok az árak már nem aktuálisak, amit az előttem válaszoló írt. Ja, és az orvosom sincs még rajta. :(
2010. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!