Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, barnázás,...

Negatív teszt, barnázás, lehet baba?

Figyelt kérdés
Sajnos nálunk még nincs tervben a gyerek... Előző hónapokban elég keveset voltunk együtt,1-2 hetente,általában óvszerrel, de előfordult hogy csak megszakítás,osan. Kb. 21-23 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 26. napon,a 21. nap óta barnázok minimálisan. Àltalában 1-2 napig szoktam,utána hasgörcs,és vérzés...ma csináltam egy tesztet délutánn,még csak halván második csíkom sem volt. Előző héten elég sok stressz ért,sokat sírtam,esetleg lehet csak ezért késik? Hasonló tapasztalatok eserleg?

2014. jún. 24. 22:48
 1/5 A kérdező kommentje:
(Szóval a teszt negatív lett)
2014. jún. 24. 22:54
 2/5 anonim válasza:
A stressz siman bezavarhat. Egy ideig most nem szedtem fogamzasgatlot, es pl vizsgaidoszakban volt, hogy elobb jott meg, volt hogy kesett. Meg mielott ujrakezdtem a gyogyszert tavasszal, megszivatott :D epp wellnesselni keszultunk, de mar 2 hetet kesett (direkt kiszamoltam, hogy mikor tudunk menni). Hat az indulas napjan, reggel megjott. Rengeteg oka lehet a terhessegen kivul, szimpla lelki okok. Ha raparazol, akkor meg méginkább kesni fog :) addig csinalj 1-2 naponta még max. 3 tesztet, ha nem jon meg. Vagy eleg 2 is szerintem. Ha negativ, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem jon baba.
2014. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A stressztől is késhet.

De a 21-23 napos ciklus nagyon rövid. Azt olvastam már több helyen, hogy a 24 naptól rövidebb ciklusban nagy valószínűséggel ovuláció sincs.

2014. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tök fura, még mindig semmi, viszont tegnap együtt voltunk a Párommal, és élénk pirosan véreztem kicsit, de nem maradt meg állandóra. Olyan már többször volt, hogy azt hittem elmúlt és egész nap nem volt semmi, de esti együttlét után még kicsit véreztem, szóval nem tudom...
2014. jún. 26. 10:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis megjött erősen,gőrcsőltem,de csak 3 napig,utába semmi. Viszont az első vérzés napján tettem fel Nuvaringet (újrakezdtem pár hönap után), lehet azért? Meg utána 1-2 napig fájt a derekam,kicsit fáradékony is vagyok,de más semmi... Holnap csinálok tesztet,eléggé izgulok....
2014. júl. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!