Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi hányinger hányadi...

A terhességi hányinger hányadik héten szokott jelentkezni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
7-8 körül mondják. Nekem sosem volt.
2014. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sógornőm a 7. héttől a 14. hétig hányt.

Én nem hánytam, de 9 hét körül elkezdett nagyon égni a gyomrom, szinte görcsölt. 2-3 hétig tartott.

2014. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb 6-7. héttől. de én sem hánytam soha. sógórnőm se...szerintem sokkal ritkább mint a laikusok gondolják :)
2014. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az 5.héten kezdődött a reggeltől estig tartó rosszullét,hányni még csak egyszer tudtam.Remélem nem tart sokáig :) Az első babával a 6. héttől a 18. hétig voltam rosszul.

7+1 hetes kismama

2014. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 5.heten kezdődött a 12.en csillapodott..most a 16.-on meg mindig van savam amitől azèrt ket naponta behanyok!de most mar sokkal sokkal jobb..:)mar enni is tudok pedig az elejen undorito volt minden,sav omlott fel a szamba ezert nem tudtam enni csak hanyni,fogytam is ket kg..utolsó neked kitartàs ha valaki en tudom milyen de lassan vege lesz!
2014. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél jön a hányinger. Én a 6-7. hét körül kezdtem esténként émelyegni picit, de nem minden nap, meg a terhesvitamin szedése enyhített rajta.
2014. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!