Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez elég furcsa szerintetek...

Ez elég furcsa szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 napja múlt el a menstruációm, viszont nagyon émelygek, fáradt vagyok, és nagyon fájnak a melleim és a mellbimbóim. Elöször valami vírusra gondoltan na de tudtommal a vírus nem jár cici fájással és duzzadással! A vérzésem normális volt azon kívül h késett pár napot.. Ma reggel is borzasztó hányingerrel ébredtem és annyira érzékenyek a melleim, hogy a melltartót nem bírom elviselni megörülök ha hozzá ér valami! Lehet, hogy baba van a dologban? Volt már vkivel hasonló?

2014. jún. 22. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet!
2014. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogok csinálni igen ezt én is tudom.. köszi azért, de igazából én arra lennék kiváncsi, h volt e valaki így esetleg valami ismerőse.. :)
2014. jún. 22. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt de ő nem volt babàs vannak nők akiknek megjön terhesen is!mondjuk elèg ritka..cisztànàl is van mellfajdalom de rendszerint annal kesik is a menstruacio..de nem akaroak idegesiteni inkabb csinalj egy tesztet!
2014. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettem ma 1 tesztet,holnap reggel meg csinálom. Ma reggel ahogy felkeltem borzaszto hanyingerem volt futnom kellett a wcre majdnem összehánytam magam :( Nagyon rosszul voltam..
2014. jún. 23. 21:08
 5/5 anonim válasza:
terhesseg miatt volt? erdekelne a dolog
2014. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!