Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez utalhat terhességre?

Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Május 9-én megvolt, rá 10 napra barnáztam, aztán június 5-én megjött, egy nap volt ami normális erősségű volt utána két napig rózsaszínes folyás, tampon nem is kellett csak tisztasági betét és ennyi. Ja, és nem is görcsöltem, pedig mindig eléggé fáj a derekam. Múlt héten ketten is azt hitték hogy terhes vagyok, mert megnőtt a hasam. Én is észre vettem a ruháimon. Viszont szültem már és mindkét gyerekemnél volt hányingerem, meg egyéb jelek is amiből tudtam hogy baba van. Most lehetséges hgy harmadszorra úgy lennék terhes hogy nincs semmi tünetem? Se hányinger se szédülés? Vagy csak híztam hasra.. Tesztelni nem szeretnék még, véleményeket várok csak, ugyanis ha megjön akkor jövő hét csütörtökre kellene hogy megjöjjön. Addig mindenképp várok a teszttel.

2014. jún. 26. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem a dokim azt mondta hogy ha 3napnál rövidebb és a vérzés se a megszokott akkor elő fordulhat még a terhesség.
2014. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!