Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pecsételek és 36,9 a hőm,...

Ha pecsételek és 36,9 a hőm, terhességre utalhat? A cicim is fáj, mint mikor terhes voltam.

Figyelt kérdés
Nem tudom, késik-e, talán pár napot. Összevissza a ciklusom. Mióta szültem, lerövidült és ahhoz képest késik. Hétfőn tudok majd tesztet venni, de addigis érdekelnének tapasztalatok.
2014. máj. 24. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Kb. mikorra nem varod/vartad? A ho az jo, nekem egy eros tunet a mensis fajdalom es a derekfajas volt, ami azota is megvan. A pecseteles nem tul jo, de lehet beagyazodas is. Nekem is volt, rohantam a dokihoz, irt utrot, azota semmi pecset.. meg aznap elmult. Most en is kicsit parazom, mert meg az elejen vagyok, es sajnos mar volt egy vetelesem. :(

Akkor nem szedtem semmit, de most bizok az utroban.

2014. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kb. mostanra nem vártam. Ma veszek egy tesztet, holnap reggel ellövöm, aztán ha pozi, futok dokihoz utróért.

Én is vetéltem már, sajnos az utró sem segített, miután vérezni kezdtem. Mondjuk, akkor teljesen piros volt. Amúgy, nekem is borzasztóan fáj a derekem. Nem alszom miatta napok óta rendesen.

Meglátjuk. :)

2014. máj. 26. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok szerencset, szoritok hogy pozi legyen!!:)

Alapbol nem segitett az utro, vagy mar keso volt?

Majd ird meg mi lett!!

2014. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!