Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsölget a hasam, de nem...

Görcsölget a hasam, de nem jön meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már az ezredik ilyen kérdés, de csak itt tudom feltenni. Félek, hogy terhes vagyok. A barátommal pettingeltünk, összeérintettük a nemiszerveinket, megújazott, de nem ment el, max előváladéka lehetett.

Legutóbb május 13-án jött meg, 20-ig tartott. 40-45 nap szünet szokott lenni, és utána jön meg. Ez a petting junius 4-6 között történhetett. Most kellene julius 1-2-án megjönnie, de pár napja görcsöl a hasam, nem nagyon, csak egy picit érzem, ma reggel pedig olyan volt, mintha megjött volna, nagyon fájt a hasam, de csak kb két percig. Mondjuk ébredés előtt magzatpózban aludtam, nagyon össze voltam kuporodva, lehet azmiatt is fájhatott!? A cicijeim megvannak kemenyedve, és kb négy napja nagyon fájtak, de mostanra csak kemények, és akkor fájnak, ha megnyomom őket. Szerintetek? Nagyon félek, hogy terhes vagyok, kétségbe vagyok esve. Szépenkérek mindenkit, hogy ne oltsanak, meg ilyenek, hanem tényleg tanácsot, vagy tapasztalatot várok! Előre is köszönöm!



2014. jún. 27. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

"...összeérintettük a nemiszerveinket, megújazott, de nem ment el, max előváladéka lehetett"


Ezt a részt nem értem egész pontosan. Nem hatolt beléd? Akkor egész pontosan mitől is lennél terhes? Ráadásul, ha ő még el sem ment, de egyáltalán, akkor hogy jutna fel spermium? Előváladékból, ujjazással teherbe esni nagyon ügyesnek kell lenni, szerintem lehetetlen.


Az, hogy 45 napos a ciklusod, nem igazán normális dolog. Én hormonproblémát mondanék, és elmennék orvoshoz a helyedben, mert valami nem működik megfelelően!

2014. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem hatolt belém, de annyi mindent lehet olvasni a neten, hogy akár a wcülőkéről is lehetséges, és így elkezdtem kattogni ezen, és félek, hogy akkor lehet terhes lehetek. Annyi volt, hogy állt neki, én nedves voltam, és úgy mozogtunk, hogy a nemiszerve alattam volt, de nem hatolt belém.
2014. jún. 27. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt, hogy teherbe ess ennyitől. A wc ülőkétől sem lehet, ha már itt tartunk. Viszont a hormonjaidat megnézetném mielőbb, mert ha nem foglalkozol vele, akkor lehet olyan betegséged, ami legalább annyira felkavarja az életed majd, mint most egy terhesség. A betegségekkel foglalkozni kell, a 45 napos ciklus pedig nem normális dolog.
2014. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia. Gondolom nem sok korkülömbség lehet köztünk, így azért remélem segítek: az első válaszolónak igaza van, mi is barátommal ilyeneken görcsölünk, ha gáz volt. Amúgy tök feleslegesen,mert csak az lett belőle mindig h az idegeskedés miatt még többet késett. A rekordom múlt hónapban megdőlt: 52napról 61napra csúszott. Gondolhatod mennyire ki voltam akadva. :'D

Én még nem vettem rá magam,de te jobban jársz ha elmész dokihoz ezzel mert tényleg kéne. Ha pedig nem jönne meg,mert lehetséges, akkor sem kell betojni, az idegeskedés csak tovább húzza. Egy szóval nyugi:csinálj mindent úgy ahogy eddig ,kösd le a figyelmed valamivel és a tudatalatiddal is értesd meg h nincs baj. (Nagyon be tud ám kavarni esténként,amikor pihenni akarnál).

2014. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha megjön, utána majd elmegyek orvoshoz.

Már barna folyásom van. Akkor megfog jönni?

2014. jún. 27. 11:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjott :)
2014. jún. 27. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!