Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok egyáltalán vagy...

Terhes vagyok egyáltalán vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
az első gyerkőcöt szeretnénk, tegnap voltam a 14. napon, de már vasárnap is voltunk együtt. Lehet hogy csak bebeszélem magamnak, de vasárnap óta szúrkál az alhasam, a tegnapi együttlét alatt is elég kellemetlen volt. Tanácstalan vagyok, mi lehet ez. Lehet egyáltalán 3 napos terhességet érezni?
2008. aug. 1. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szia azt még nem, nekem is szokott ilyen lenni azt olvastam hogy amikor a peteérés van akkor könnyebben elérhető a méhszáj és ez okozhat kellemetlen érzést
2008. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki van zarva, hogy 3nappal aktus utan mar erezned a terhesseget. Ilyen koran meg be sincs agyazodva a zigota/sejtcsomo.


Szurkalas lehet gyulladastol, fertozestol, illetve peteerestol is. Ez utobbi valoszinubb (PE).

2008. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most lehetet a peteérésed.
2008. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 4. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!