Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik többször (bármennyisze...

Létezik többször (bármennyiszer) használható terhességi teszt?

Figyelt kérdés
valamilyen digitális kütyüre gondoltam. ovulációs tesztből találtam is ilyet. szóval van ilyen? ha igen, hol lehet kapni?
2010. jan. 5. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem olcsó

erről már fórumoztak itt.

2010. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nekem nem tűnik többször használhatónak. vagy az? és miből derül ki, hogy az?
2010. jan. 5. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:

erről a digitálisról én is hallottam, de nekem se úgy tűnt, hogy többször használatos...

egyébként bennem is felmerült már ez a kérdés...

2010. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem többször használatos teszt, csupán digitális kijelzője van, szóval felhasználóbiztos. :-)


Ha olcsó, de jó tesztet akarsz, vegyél a Vaterán. 100Ft/db áron vettem One Step típusút, 10-es érzékenységűt, 50 db-ot. A gyógyszertárban ötöt se kapnék ennyi pénzért. És ugyanolyan jól működött, mint a bolti.


25h km

2010. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem talakoztam meg tobbszor hasznalhato terhessegi tesztel de egy dolgot tudok pontosan, hogy a fent emlitett clear blue digitalis teszt egyszer hasznalhatos. Vettem en is egyett ebbol a csodaszerkenytyubol. :) Sot hatranya is van. Nem marad a kijelzojen az iras csak ha jol emlekszem 24 oraig, majd eltunik. Szoval nem lehet eltenni emlekbe azoknak akik ezt szeretnek.
2010. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy leírtad. ezt nem tudtam róla, hogy eltűnik az írás. én is el szeretném tenni majd emlékbe.


összegezve: a clearblue nem éri meg

2010. jan. 6. 08:33
 7/8 Ivett_20 válasza:
nekem az adott kételkedésre okot h többször használható-e,hogy írja h 24 órán keresztül marad az eredmény a kijelzőn,és később írja ,h 4 napon keresztünk próbálhatjuk .
2015. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ivett_20 válasza:
ez a clearbue digitális teszt
2015. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!