Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetekha megszakitass...

Piroska91 kérdése:

Teherbe eshetekha megszakitassal vedekezunk?

Figyelt kérdés
teherbe lehet esni akkor ha apasi kiveszi a vegen majd pisil es visszateszi??
2014. jún. 28. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Pearl indexe 35. (100 nőből 35 esik teherbe így egy év alatt) Ha nem akarsz gyereket védekezz!
2014. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Ezen jót nevettem!:-D

Hiába pisil, ha már elment, mielőtt elmegy már akkor kerülhet beléd előváladék, amitől terhes lehetsz!

Amúgy ilyen szót még csak a tudatlan emberektől hallottam, hogy megszakításos védekezés, ugyanis ilyen fogalom nem létezik! Azt, amiről te beszélsz, azt megszakításos közösülésnek hívják, mivel köze nincs a védekezéshez. Csak kisebb az esélye a terhességnek, mintha megtörtént volna a beleélvezés, de jóval nagyobb az esély annál, mintha normálisan védekezett volna az adott pár!

Szóval ha nem gond egy gyerek, nyugodtan közösüljetek így, de ha még nem akartok gyereket, akkor hajrá, normálisan védekezni! Már ha egyáltalán kell ezután és nem vagy már terhes...

2014. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor még sem vagy 5 hetes terhes kedves Piroska?
2014. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha igy estem teherbe akkor 7-8 hetes vagyok
2014. jún. 28. 16:52
 5/11 A kérdező kommentje:
ami azt illeti csinaltuk maskor is ugy es sosem estem teherbe!!! letezhet az h maradt a hugycsoveben vagy kivulrol valami es az altal megtermekenyultem???
2014. jún. 28. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:

"ami azt illeti csinaltuk maskor is ugy es sosem estem teherbe!!! "

Engem sem ütött még el egy autó sem az életemben, pedig 26 éves vagyok (és 26 év az azért sok ahhoz képest mondjuk amióta te nemi életet élsz, nem?...), de ez nem jelenti azt, hogy sosem fog elütni, múltkor már majdnem rám tolatott egy öreg pasi, aki elfelejtett belenézni a tükörbe, mielőtt megindult a tolatással! Szóval az, hogy eddig nem estél így teherbe, az nem jelenti azt, hogy sosem fogsz! Nem 1 és nem 2 nő esett már így teherbe.

2014. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval kedves Piroska, ha késik a vérzésed már és megszakítással közösültök, akkor nem ártana terhességi tesztet csinálnod, mert könnyen megeshet, hogy megestél...:)
2014. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
terhesseg mar biztos csak meg azt nem tudom pontosan h 5 hetes vagy 7-8hetes vagyok e mert tortent megszakitassal is es rendesen is ezert lenne fontos h tudjam h megszakitassal mekkora az esely a terhessegre mert ha ugy lettem terhes akkor mar 7-8 hetes vagyok de ha nem akkor estem teherbe hanem kesobb akkor meg csak 5 hetes vagyok!
2014. jún. 28. 17:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Piroska, ez nem így működik.

Mikor volt az utolsó vérzésed első napja? Mert abból számolják ki a terhesség korát és a várható szülés időpontját.

Amennyiben nem tudod, hogy ez mikor volt, akkor csinálnak egy ultrahangot és a mért értékek alapján meghatározzák a terhességed korát!

Szóval menj orvoshoz és mindjárt minden kiderül.

És amúgy meg szerintem teljesen felesleges, hogy megszakítás vagy nem megszakítás, a lényeg, hogy nem védekeztetek megfelelően és most ez lett az eredménye.

2014. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menstruáció első napjától nézd. A doki első kérdése is az lesz, onnan fogják nézni a szülés dátumát, aztán a 12uh-on lehet korrigálják, pl 1 hét eltérés elő szokott fordulni.

7-8 hetesen már nyugodtan mehetsz dokihoz, látszani fog a baba.

2014. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!