Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van ovum, párommal megszakí...

Ma van ovum, párommal megszakítással voltam együtt nemrég (amikor legjobban éreztem az ovus fájd. ) mennyi az esélye a babának?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha megszakítással nem sok !
2014. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem túl ideális úgy gyerekre vágyni, hogy csak te akarod igazán!
2014. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esély meg van,de így nem vàllalnék gyereket ha ilyeb helyzet àll fent!!!Ha pedig nem szeretnétek védekezzetek rendesen!!!!26hkm
2014. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most akkor akartok babát vagy nem? ha akartok, akkor minek kell megszakítással? ha nem akartok, akkor meg védekezzetek rendesen!

Azt a verziót meg had ne kommentáljam, hogy a párod nem akar (még), de te meg titokban abban reménykedsz, hogy mégis besikerül...

2014. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves válaszolók,köszönöm a válaszokat.Nem szeretném átverni a páromat,tudta,h.ovum van,úgy is voltunk együtt,h.mondtam neki,h.ha fáj,abbhagyjuk.Nem ellenkezett,szóval nem értem hogyan jutottatok el egy egyszerű kérdésből addig,h.én átverem a páromat.Ha becsúszna is a baba,nem lenne gond,nem ijednénk meg :)van már 2kislányom.
2014. máj. 7. 06:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor kedves kérdező ha màr van 2 kislànyod akkor tudnod kéne hogy működnek a dolgok!!!!!
2014. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem,sajnos nem tudom hogyan működnek,mert nem figyeltem soha az ovumat akkor voltunk együtt amikor akartunk,könnyen,2.hónapban összejöttek.De ebben az esetben nem tudom mi a helyzet
2014. máj. 7. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebben ez az esetben az a helyzet, hogy

-vagy tartalmaz életképes hímivarsejtet az előváladék,

-vagy nem.

Illetve kerülhetett a tényleges ejakulátum előtt is egy csepp tömény sperma (=több millió hímivarsejttel) beléd. Ez az ún. előspricc (nem egyenlő az előváladékkal), amit szintén nem érez a férfiak többsége, és akkor van rá esély (hogy benned landolt), ha rögtön elment, amint kirántotta.


Na most a megtermékenyítéshez elég egyetlen egy hímivarsejt is, de "kevés katonának" (pl.: előváladékból) kevesebb esélye van eljutni a petesejtig, mintha egy "teljes had menne" (teljes ejakulátum).


Ennél többet nem tudunk mondani, mert nem látunk beléd.

De Murphy szerint amit nem akarsz, az könnyebben összejön, mint amit akarsz.

Aki nem akar gyereket, annak könnyebben lesz ebből, mint aki akar.

2014. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!