Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a beágyazódást a...

Befolyásolja a beágyazódást a sex?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.


És szex, sz-szel.

2010. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ok, és bocsi, félreírtam, de nem direkt:D én is jót nevettem rajta...
2010. jan. 5. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
én meg már azon nevetek h egyes emberek mekkora hülyeségeket tudnak kérdezni.
2010. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én meg azon, hogy egyesek milyen kis tapló parasztok...

az ilyenek minek vannak itt?????

2010. jan. 5. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

egyatalan nem huje kerdes!

en is kivancsian olvastam volna egy normalist valaszt de sajnos csak helyesiras oktatast kaptunk!

2010. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is menjenek innen az ilyen bunkó parasztok.

Egyébként meg ha ilyen "hülye" a kérdés, minek válaszolsz.

Remélem nálam is most megy nagyban a beágyazódás, és igenis engem is izgat a kérdés, hogy beágyazódás alatt, hogyan hat a folyamatra a SEX?

2010. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogyan hat a folyamatra a sex, azaz az ember neme? Hát úgy, hogy férfiban nem megy végbe a beágyazódás egyáltalán. :-)


Amúgy nem hat rá. Ha hatna, most nem ülnék itt 29 hetes pocakosan, hogy válaszoljak, ugyanis ovutól a kimaradt vérzésig rendszeresen szexeltünk.


A kérdés nem hülye (ly-os jé-vel), a normális választ pedig egy szóban megadtam már. :-)


Első voltam

2010. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hmmm

remélem ha már nekem sikerülni fog nem leszek egyik pillanatról a másikra ilyen a még vágyakozókkal...

sajnos sokszor vettem észre, hogy lekezelő választ, vagy jajj nyugodj már meg, ugy is lesz majd gyereked választ azok írják, akiknek már vagy van, vagy épp terhesek...

gondolom a hormonok...

boldog babavárást

aki pedig az én "csoportomba" tartozik, hajrá, és írjatok nyugodtan sok-sok "hülye" kérdést, már rengeteget tanultam az ilyen hülye kérdésekből...

2010. febr. 2. 10:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Tömör kérdésre tömör választ kaptál: nem befolyásolja.


Onnantól kezdve meg én voltam a hülye, amiért mertem szóvá tenni egy helyesírási hibát, meg én voltam a lekezelő, mert mertem terhesen megírni a saját példámat, mintegy biztatásképpen. Hát bocs, hogy élek. Ha szerinted nincs igazam, és befolyásolja, akkor tüszőrepedés után ne legyetek együtt, amíg meg nem jön vagy pozitívat nem tesztelsz, és akkor megnyugodhatsz, hogy te tényleg mindent megtettél.


Jó babásodást!

2010. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

kedves 29-es hetes pocakos!

nem téged akartalak leszólni!

most vettem észre, hogy Te az elsőt válaszoltad nem a másodikat! ő volt a paraszt!

boldog babavárást!

2010. febr. 9. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!