Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már lassan egy éve próbálkozun...

Már lassan egy éve próbálkozunk és semmi. Az orvos mindent rendben talált, nem értem mi lehet az oka. Lehet hogy soha nem lesz gyerekem?

Figyelt kérdés
akinek van valami bíztató szava írjon nekem.
2008. aug. 1. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Van valami bíztató szavam, írok Neked. Nekem az orvosok mondták 6 éven keresztül, hogy nagyon nehezen fogok teherbeesni - különböző nőgyógyászati problémák miatt. Rá is görcsöltünk rendesen. Aztán egy szép napon, minden várakozáson túl, pozitív tesztem lett :-)

Neked is így lesz... Szabad akarni, de ne görcsöljetek. Jönni fog a baba, ha itt lesz az ideje!

Sok sikert!

2008. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De hogyan lehet nem gorcsolni??? Engem az ilyen tanacs meg jobban stresszel, arrol nem beszelve, hogy foleg ilyenkor nyaron mindenfele terhes noket latni es az ember ilyenkor ugy erzi, hogy egy nagy rakas szerencsetlenseg es neki sohasem lesz. Hiaba mondjak, hogy kitartas, annyira elkeserito hogy ha valaki nem akarja, annak becsuszik, aki meg nagyon akarja, annak megjon a mensije.


En mar total csodtomegnek erzem magam, meg megszakitasos modszer mellett sem lettem terhes, meg ugy sem, hogy "baleset" tortent. Hiaba vannak rendben a hormonjaim. Biztosan nem lehet gyerekem. :(

2008. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem is veled van gond hanem a pároddal.

A spermáját nem vizsgálták még ki?

Hallottam olyat a férfi spermája túl lassú volt és gyógyszerrel kezelték,és pár hónapra teherbe esett a nő.

2008. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi másfél évig próbálkoztunk a párommal és végre 27 hete sikerült.az a lényeg hogy ha veletek minden rendben van akkor semmi okotok pánikolni.nem szabad direkt gyereket csinálni mert akkor nem fog sikerülni.szeretkezzetek ha megkivánjátok egymást és ne gondolj mindig arra hogy remélem na most sikerült.ha dohányoztok ne dohányozzatok és ne legyetek idegesek.az utolsó kettö inkább a párodra értem.a cigit te se szivd.a legváratlanabb idöben fog jönni a babó.az sem jó ha minden nap együtt vagytok a pároddal.kb 3 naponta ideális a sex de mondom nem kényszerrel.nekünk igy sikerült.sok sikert a babaprojekthez.
2008. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Megértem a kétségbeesésedet. Mi 6 éve probálkozunk. Többször sikerült teherbeesnem de a 10. hét előtt elhaltak a kisbabáim. Hibáztattam mindenkit beleértve magamat a páromat az orvosaimat. Vizsgálgattak jobbra balra és azt mondták minden rendben van. Az ötödik elvesztett kisbaba után felkerestük a Czeizler Endrét aki genetikai vizsgálatot kért. Kiderült, hogy két génemmel baj van, de folsavval és elevittel megoldható a probléma. Az is kiderült, hogy a progeszteron szintem alacsony. Én is feltettem a kérdést, hogy miért csak most derültek ki ezek a dolgok. Voltam én is mélyponton nagyon elkeseredve, de a lelkem mélyén érzem és tudom, hogy egyszer anya leszek. Te se add fel. Megtanultam azt, hogy mindig a baba választ és ki kell várni az időt. A vizsgálatok során több kórházban is megfordultam, beszéltem több kismamával is és rá kellett jönnök, hogy csodák mindig léteznek. Nektek is sikerülni fog!!!!!!
2008. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden előttem szólónak igazat adok!

Ha tédeg teljesen kivizsgáltak(rákszűrés,uh,hormonvizsgálat, fertőző bakteriális és egyéb betegségek tenyésztése) és a párod is volt spermevizsgálaton és mindent rendben találtak, akkor előbb-utóbb meg lesz az a baba.

Egy biztos:ha nem vagy biztos abban, hogy a mostani dokid mindent elkövet annak érdekében, hogy megtudjátok a "sikertelenségetek" okát, akkor nyugodtan cvseréld le, mert láttunk már olyat, hogy 2. vagy 3. orvos jött a gyermektelenség okára!

Tény, hogy görcsölni nem szabad, hiszen olvastad, hogy milyen nehezen jön össze sok párnál a bébi.

Ha minden vizsgálaton túl vagytok, akkor nincs más hátra: szeressétek egymást és meg lesz az eredménye!!

2008. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!