Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek a nem...

Van itt olyan, akinek a nem várt idején kis mennyiségű vérzése volt és terhes volt és megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Mikor mutatta ki a teszt? Mit tettetek, hogy megmaradjon?
2014. júl. 1. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az 5. hetn volt verzesem, eloszor barnazas, kis szurkalo fajdalom...rohantam rovoshoz, aki egy hetre befektetett korhazba, mert nem tapadt meg a magzat rendesen, aztan tobb honapos agynyugalom jott , nehogy baj legyen. most 4 eves :)
2014. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mind a 3 gyerekem mellet még 2-3x volt rendesen vérzésem a mensi időpontjában

így kb 12-14 hetesen mentem elsőre dokihoz

nem teszteltem addigra már felesleges volt .-)))

2014. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van akinek erös vérzés mellett is megmarad. Barűtnömet elöntötte a vér 8 hetesen de a babának semmi baja nem volt. Kórházban volt pár napig, nem tudták megllapitani honnan vérzett, utána semmi probléma nem volt. Viszont fontos az orvosi ellenörzés, progeszeteron pótlás ilyenkor.
2014. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek erős vérzése van, kiderült hogy ikreket várt csak az egyik elhalt és emiatt a vérzés. Azt mondták semmi baja nem lesz, még korai időpontban elment a baba így kitisztul és a másik babának se lesz ettől baja.Jó ez lehet ritkasás hogy valaki emiatt vérezzen de ez is benne van a pakliban.
2014. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az orvos akkor amikor vereztem , es mentem az ugyeletre csak annyit kerdezett, hoztam haloinget es papucsot... mondom miert? valasz: mert terhes no ha verzik akkot valami gond van es korhazban a helye! ezt mondta... nekem majdnem elment a baba, tobb honapig csak fekudtem.. de megmaradt. volt csajszi a szobaban aki egyfolytaban maszkalt neki elment a baba, de lehet amugy is elment volna... azert a verzessel vigyazni kell!
2014. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!