Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nagyon nem...

Lehetek terhes? Nagyon nem szeretnénk még babát.

Figyelt kérdés
A párommal április közepén (pontosan 14 nappal a menstruációm előtt) együtt voltam, óvszerrel védekeztünk, a mensim akkor meg is jött időben (azóta nem voltunk együtt kisebb mosolyszünet miatt). Az ezt követő menstruációm viszont már nem jött meg, már 17 napja késik. Csináltam tesztet kb. másfél héttel ezelőtt, negatív lett. Hasi UH-n voltam, ott azt mondták nincsen baba, csak jobb oldalt látnak egy nem túl nagy méretű cisztát. A doki azt mondta, hogy a méhnyálkahártyám elég vastag és az elkövetkezendő napokban meg kellene jönnie (ennek már 4 napja), de még mindig nem jött meg. A kérdésem a következő: lehet-e, hogy mégis terhes vagyok és az uh-n esetleg "összekeverték" a cisztát a magzattal? Mi lehet a baj?

2014. jún. 15. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha megjött rendesen a menzid és a teszt is negatív, akkor nem vagy terhes.

a ciszta bekavarhat a ciklusodba.

2014. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha terhes lennél és volt uh.-szerintem már lett vona szív hang.nem hinném h. össze keverte volna a doki
2014. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akármi lehet, nem valószínű, hogy terhes vagy, de akár lehet az is, hogy félrenéztek valamit. Én is menszi előtt egy héttel estem teherbe, nagyon erős menszim volt, azt hittem, nem jött össze a baba, következő hónapban nem jött meg, dokihoz mentem, ott derült ki, hogy igen, terhes vagyok, csak 2 héttel előrébb vagyok. Egy másik csajt meg benéztek, hogy terhes és mégse volt az. Pozi tesztet csinált, doki azt mondta, látha a petezsákot, kaparásra küldte volna, mert nem indult be a szív, meg magzat se volt, de elment egy másik dokihoz és az közölte, hogy az nem baba, hanem egy mirígy és még csak nem is a méhében van, de valószínű, hogy most meg lehet összejön, lát valamit...aztán tényleg terhes lett, és most már az is marad:D Szóval vannak furcsa esetek.
2014. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kolleganomnek mondta a doki, h. Terhes, plusz van egy cisztaja, kesobb kiderult, hogy ikrek :)
2014. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
írtad, h mosolyszünet miatt nem sexeltetek...akkor ezek szerint összevesztetek.szerintem az idegesség miatt késhet. nyugodj meg ne stresszelj semmin sem és meg fog jönni. :)
2014. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!