Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30napos ciklusaim vannak, és...

30napos ciklusaim vannak, és a menstruáció ált.7-8napig tart. Utolsó menzeszem máj 31 volt. Szerintetek mennyi az esély rá, hogy a 19. ciklusnapo teherbe estem? Tegnap 30. ára vártam a nem vártat, és nem jött. Remélem ma sem fog.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Szerintetek mennyi eesélyem van,hogy teherbe estem?
2014. júl. 1. 11:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Lehet :) tesztelj! :)
2014. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem írtam,hogy teszteltem ma,gabriel-el.és negatív :-( nem volt korai még? Együttlét után ez a 12.nap.
2014. júl. 1. 11:47
 3/31 A kérdező kommentje:
Kedves 1.válaszoló,de szerinted esélyem van rá? Így utólag ahogy számoltam peteérés után. De hátha az is késett. :-)
2014. júl. 1. 11:55
 4/31 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Ha nem jon meg, par nap mulva tesztelj ujra. Meg korai volt. Hat azt nem tudom megmondani, hogy mekkora az esely, mert nem latok beled :D ha jo idoben csinaljatok, akkor is csak 20 szazalek, ugy tudom :/ nagyon sokmindennek kell klappolnia, a petesejt pedig csak 1 napig eletkepes, tehat ha tutira pe utan voltatok egyutt, akkor ELVILEG nem lehet, de senki nem ugy mukodik, ahogy a nagykonyv irja :) drukkdrukk
2014. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Értem. Hát van már egy 2éves gyerkőc,de akkor sem számolgattam csak eldöntöttük,hogy jó lenne,ha lenne,és köv.hónapban már poz.tesztem volt. Most hülyén hangzik így,hogy mégsem tudom mikor mi van. Csak reménykedem,hátha most is így lesz,csak izgulok :-D szerinted mikor teszteljek?
2014. júl. 1. 12:49
 6/31 anonim ***** válasza:
Hat szerencsed volt :) de sajnos ez nem garancia arra, hogy mindig ilyen konnyen osszejon. De persze kivanom a legjobbakat :) ketnaponta max, gyakrabban nem eri meg tesztelni. De ha van turelmed, akkor meg jobb, ha tobbet varsz ket teszt kozott :) en nem birtam sose varni :D
2014. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid. Bizakodom :-D
2014. júl. 1. 15:42
 8/31 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi ;-)
2014. júl. 3. 15:42
 9/31 anonim ***** válasza:
Teszteltel? :)
2014. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Igen. Negatív :-( még holnap reggelre tesztelek,aztán már megpróbálok türelmesen várni. Csak ez a türelem rózsát terem,messze áll tőlem... de,reménykedem okkal késik,és nem is jön. Kedves tőled,h reagálsz arra amit írok. Neked van gyerkőc?
2014. júl. 3. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!