Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt után...

Halvány pozitív teszt után megjött, de tünetek még mindig vannak. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
A képen látható tesztet vasárnap reggel csináltam, de rá egy órára megjött a menstruációm. Belenyugodtam, h nem sikerült, majd a következő hónapban. De nem hagy nyugodni, hogy a melleim még mindig ugyanolyan érzékenyek, és esténként émelygek. Az is furcsa, hogy nem a megszokott görcsöket érzem, hanem inkább szúró fájdalmat néha. De a vérzésem piros és a mennyisége szokásos. Csináljak még tesztet vagy úgysincs semmi, mert vérzek? Teljesen tanácstalan vagyok. [link]
2014. júl. 1. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószínű, hogy csak nagyon szeretnéd ezt a terhességet, de szinte 100% ,hogy nem vagy az:( A teszt sem mutat semmit.Majd legközelebb.
2014. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Szia.rendesen megjött?sok van?várj mig elmulik és csinalj még1et,mert a vérzés bezavarhatja a tesztet.
2014. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi tesztem mar nekem is volt,ez sajnos nem halvany pozi:-(

Szerintem nem vársz vagy vártal babat:-(

2014. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de ez egy full negatív teszt szerintem, és meg is jött. Sajnos nem vagy terhes.
2014. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltél egy negatívat, még aznap szokásos módon megjött a menstruációd. Mi a kérdés?
2014. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt negatív! Nem voltál terhes! Meg is jött rendesen, inkább csak túráztatod magad a terhesség témán, azért lehetnek tüneteid!
2014. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az biztos, hogy a teszten volt második vonal, a kép nem adja úgy vissza. Valószínűleg elkezdődött valami és véget is ért, vagy pedig a teszt volt hibás. Teljesen Belenyugodtam, h nem vagyok terhes, egészen ma délutánig nem is agyatlan ezen, de akkor miért fájnak még mindig a melleim és miért szúr a hasam? Maximum az első napon szoktam kicsit görcsölni, de ez már 3. napja tart. Lehet, hogy ciszta?
2014. júl. 1. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet beképzeled. Nekem volt olyan hónapom amikor annyira akartam a babát hogy mindenféle tünetet produkaltam magamnak: cicifájdalom, hányinger és képes voltam minden egyes fájdalomba beledumálni hogy ez terhesség lesz. Aztán normális időben megjött és letettem róla. Sztem te még mindig reménykedsz hogy terhes lehetsz de ha nem múlnanak a tünetek akkor menj el dokihoz, ő tudja megmondani hogy mi van veled.
2014. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ha megbántalak, de ez a teszt teljesen negatív! Elhiszem, hogy szeretnéd/szeretted volna pozitívnak látni, de nem az!

Meg is jött, szóval ne pörgesd magad rajta!

2014. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!