Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időt túli egyértelmű pozitív...

Időt túli egyértelmű pozitív teszt. Sok érdekesség. Hosszú történet (többi kiegészítésben). Terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Akkor kezdem azzal, hogy nem tervezett....de az sem gond ha esetleg jön a babóca :). Utolsó menzeszem első napja május 5.-én volt. Június 8.-án voltunk együtt a párommal megszakítással védekeztünk (vagy nem védekeztünk). Kb. 13-a körül kezdtem felfigyelni dolgokra...szurkálódó érzés a hasamban, menzesz szerű görcsölgetés, puffadás, és ami nagyon furi volt az hogy olyan érzésem volt mintha valami nehéz labda lenne az alhasamban....Még novemberben egy vese UH alkalmával említette a doki, hogy van egy 4 cm-es petefészek cisztám, amivel ha nincs baj 1-2 hónapíg nem kell foglalkozni....na ezekre a tünetekre eszembe is jutott hogy rá googlizzak hogy biztos a ciszta okozza a tüneteket. Hát 80 százalékban a terhességet, beágyazódást dobta ki....elkezdtem figyelni a tüneteket (tuti kreáltam is merthát ugye ez így szokott lenni),mind meg is maradtak vagy mondhatom talán fel is erősödtek, plusz jött a folyamatos álmosság, ingerlékenység... aztán június 17.-én reggel csináltam egy clearblue terhességi tesztet, ami az első 10 percben negatív volt, meg is nyugodtam, majd kb. erre rá fél órára mikor ki akartam dobni ránéztem és igen egyértelmű pozitív....nem az a bazi erős, de pl ha letenném a földre és úgy néznék rá is látnám tisztán a pluszt. ezek után is vannak tünetek....plusz már figyelem is magam (gondos fertőtlenítés után nézem a méhszáj állapotot) tegnap volt az esedékes menzi első napja...görcsöltem is rendesen sőt inkább égett a hasam alja meg a derekam majd le szakadt, de nem jött meg és magasan volt a méhszájam. Ma reggel ismét néztem most is fent van, de az ujjamon nyálkás rózsaszín valami volt, viszont semmi görcs semmi derékfájás (talán enyhe mintha lenne).....kíváncsi vagyok mi ez.....meg fog e jönni...meg mi volt az a pozi teszt ha most meg lehet kezdek vérezni....???
2014. jún. 23. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na de akkor miért nem csináltál több tesztet?
2014. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha megjön,nincs gáz,ha nem jön meg csinálj még egy tesztet.
2014. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ne piszkáld magad lent!! csináljma is egy tesztet, ha pozi akkor terhes vagy. és ha terhes vagy és vérezni kezdenél akkor pedig doki.

lehet a piszkálástól van rózsaszínes valamid....

2014. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem piszkalgatnam magam, ezt sosem ertettem...vegyel tesztet, a legegyertelmubb a digitalis es nezzd meg. Ennyi.
2014. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csinálj még tesztet. az időn túli nem mérvadó.

egyébként van ám olyan, hogy menzi előtt pozitív, aztán a meni mégis megjön. elkezdődik valami, aztán mégse folytatódik és menzivel kiürül. ilyen is van.

de szerintem inkább arról van szó, hogy nem vagy terhes.

2014. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elirtam a datumot...nem majus 5...hanem majus 25 az utolso menzesz elso napja....
2014. jún. 23. 13:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, és ha nem egyértelmú, akkor 2 naponta ismételd, ha nem jón meg a menstruációd.
2014. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azert nem csinaltam meg tesztet mert gondoltam varok meg par napot
2014. jún. 23. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Változás?
2014. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Kb. egy cipőben jàrunk. Màjus 23. utolsò menzi. Június 20. án csinàlt teszt negatìv - időn túl nagyon,de nagyon halvàny pozi. Mai halvànyan,de pozi,időn belül.Szerintem tesztelj mèg egy tesztet.
2014. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!