Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell nem rágörcsölni a...

Hogyan kell nem rágörcsölni a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Ez még csak az első próbálkozós hónapunk volt, és persze nem sikerült. :(

Én meg teljesen kétségbeestem, és már olyanok járnak a fejemben hogy soha nem lehet gyerekem, meg hogy biztos ez a büntetésem azért, mert rossz ember vagyok.

Persze tudom, hogy egy hónap még semmi, de már most nagyon parázok, hogy mi lesz, ha soha nem fog összejönni.

Mit tegyek ez ellen? Hogy ne görcsöljek rá?



2014. júl. 2. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Foglalkozz mással. Hobbival, munkával, stb. Másra koncentráld a figyelmedet. Kb fél-egy évig teljesen egészséges embereknek is előfordul, hogy nem jön össze.


Mi egyáltalán nem foglalkoztunk vele, hogy mikor sikerül. A védekezés elhagyásától számított 3. hónapban lettem terhes. Ha rágörcsölök, akkor úgy járok, mint anyám.

6 évig nem jött össze nekik, feladták, hogy gyerek nélkül fognak élni, elkezdték szervezni az esküvőt. Az esküvőn - mint utólag kiderült - már én is ott voltam.

2014. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz :)

Viselkedj úgy mint azelőtt hogy gyereket akartatok volna.

Akkor ilyen dolgok nem foglalkoztattak csak élveztétek az együttléteket. Tegyétek most is így, nem kell azzal foglalkozni, hogy húúúúúúú ma van peteérés és ma mindenképpen szexelni kell, hanem mikor jól esik akkor csináljátok, úgyis van spontán peteérés és amúgy is több napig élnek a spermák. Itt a fórumon olyanokat olvasni...... már mindenféle ovuteszt meg ilyesmiket használnak, aztán jönnek hogy nem jön össze a gyerek. Ha van peteérés akkor ovu teszt nélkül is lesz és nem teljesítmény kényszer lesz benned, hogy ma mindenképpen muszáj....

Én is kipróbáltam, mert rágörcsöltem az elején :) és ovuteszteltem, de annyira nem értettem hozzá, hogy abbahagytam, aztán 2 hónap múlva már terhes is lettem. előtte a hőmet is mértem reggel, de soha nem mértem peteérést...... de amikor terhes lettem már ezt sem csináltam.

Találj valami elfoglaltságot amivel lekötöd magad, utána gyerek mellett már úgysem lesz rá időd :)

Ha viszont nem jön össze 1 év alatt akkor azért nem árt orvoshoz fordulni, hogy kiderüljön miért nem jön össze.

2014. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ez töltse ki a napodat. Teljesen természetes még az is ha egy év alatt sem jön. Az élet nem egy kívánságműsor.
2014. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már most ilyesmik járnak a fejedben, lehet ideje lenne felkeresni egy pszichológust, hogy "rendbe tedd" magadat a gyermekvállalás előtt. Különösen ezért gondolom "biztos ez a büntetésem azért, mert rossz ember vagyok" - ez nem egészséges gondolkodás és a gyermekednek is jobb lesz, ha egy kiegyensúlyozott édesanyához érkezik!
2014. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rossz ember vagyok, illetve voltam. Ennek semmi köze ahhoz, hogy egészséges-e a gondolkodásom vagy sem, ez puszta tény. 7 évvel ezelőtt megerőszakoltak, terhes lettem és nem tartottam meg a babát, pedig nagyon ellenzem az abortuszt. És félek, hogy emiatt soha nem lehet gyerekem, mert az élet így büntet meg azért, amit tettem.
2014. júl. 2. 14:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz.Helyesen cselekedtèl.

Az èn fiam nem erôszakból,de egy pokoli kapcsolatbôl született.Az exem.ivott,ès vert.

3èv kellett,miutàn megszületett,hogy anyàvà vàljak.

Nem bírtam elviselni a sajàt fiamat,az apja miatt.

Màra màr szerencsère túl vagyunk rajta,ès ô az èletem èrtelme :)

2014. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hogy lennél már rossz ember!!

De értem mire gondolsz. Én kicsiben szoktam elmélkedni ezen. Talán nem vagyok elég jó másokhoz, talán önző vagyok, nem segítek, ahol tudnék stb.

És ha megtudtad, hogy ne görcsölj rá, nekem is áruld el, kérlek. a 6. dpo-on vagyok, szombaton hatalmas társasággal nyaralni indulunk. Éljek úgy, mint régen? Azaz mulassunk hajnalig. Vagy azért annyira pont görcsöljek rá, hogy mégse, mert hátha... Lövésem sincs, hogy lehet úgy csinálni, mintha...

2014. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az,hogy elsőre nem jött össze,még semmi bajt nem jelent. Lehet,hogy jövő hónapban meg már sikerül is :-) Ami pedig 7 éve történt,abban te egyáltalán nem vagy hibás,és nem vagy emiatt rossz ember! Azt a régi történetet le kéne zárnod végleg magadban,mert ha azon stresszelsz még,az nem segíti valóban a gyermekáldást.
2014. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sya Kerdezo!


Nem vagy rossz ember! Viszont az elottem szolonak igaza van tenyleg probald meg lezarni, mert ez is kozre jatszik, hogy nem sikerul.


Az elso honap ....nyugi nem vagy elkesve :) :)


En is ragorcsoltom hidd el nagyon rossz volt. Mar a parom nem birta nezni es vigasztalni is alig tudott de mellettem volt mind vegig :)


Roviden: a dokim mondta nincs tuszorepim (tobb vizsgalat) nagyon szomoru lettem. Nos akkor elkezdtem tervezni mit kellene majd csinalni, vagy hova menjunk a parommal kirandulni + felirt par gyogyszert a doki en mar abba a tudatba voltam ,hogy a gyogyszer segithet csak. Clostlyt kellett volna szednem de nem jott meg a menszim :) bar en menszi elott ellottem egy tesztet mert elotte egy hettel hanyingerem volt. De akkor se voltam biztos benne, mert 2x volt olyan, hogy + teszt es megis volt menszim :( .


Szoval tervez programokat sokat :)

En nem ajanlom a homerozest + lh tesztelest , mert csak sokkal jobban ra gorcsolsz! En ezert sem csinaltam.


Ne legy szomoru! Kitartas!

Drukkolok!!


Jah es ha egy even belul nem jon ossze erdemes kivizsgaltatni magad!


10hkm

2014. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg annyi, hogy ha negativan fogsz hozza allni akkor azert sem fog ossze jonni! Nekem a parom es nagyim mondta ezt sokszor es igazuk volt!!

Ne tedd!!

Probalj meg pozitiv lenni!

Tenyleg akkor jon a babo amikor nem szamitasz ra!

10hkm

2014. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!