Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb az esély a teherbeesés...

Nagyobb az esély a teherbeesésre így_? 32-35napos ciklusok mellett.

Figyelt kérdés

Menszeszem 5-9.ig tartott.Mi együtt voltunk 10-11-12-14-15-17-21-22-23-26.án :)

Pár napja szurkál is a hasam alja..


Tavaly márciusban sajnos volt egy vetélésem,de nemvártunk 3hó pihenést hanem egyből nekiláttunk a babatervezéshez sajnos azóta sem sikerült elvagyok keseredve

de most 5hónapig távol kellett lennünk a párommal egymástól,azt mondták igy hogy pihent a szervezetem és nem stresszeltem könnyebb esélyem van.

Nyugodtan érzem magam és annyira már nincs bennem hogy akarom.Ha jön a baba jobb lenne, de ha nem akkor max egy ujabb csalódás amit lassan megszokok.

Sajnos volt egy hematómám is mikor tavaly teherbe estem félek hogy ujra az lenne a baj..

Volt aki járt már hasonló cipőben?



2014. jún. 27. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló volt nálunk is a helyzet tavaly, hematóma és a 8. héten vetélés, fél évet vártunk, hematómának még csak a gyanúja sem merült fel, problémamentes terhesség után gyönyörű kisbabánk született. Türelem és az élet kárpótol minden rosszért, aztán a negatív élményeket hamar elfelejti az ember. Szorítok, hogy sikerüljön!
2014. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt. Én idén februárban zongoráztam le, terhesség, heamatóma, 8. héten vetélés. nem vártunk, nem jön a baba. Nagy pofára esés, 4 elsőreterhesség után...
2014. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Atyaég nálam is 8.héten ment el a baba:( pedig azt mondta a doki hogy a hematóma elmullik!

Még a kis szivhangja is a fejembe van:(

azóta semmi tán tényleg pihenni kellett volna..

most jövő7végére kell megjönnie 6 és9.ig mivel 32-35naposak a ciklusaim.

Kiváncsi vagyok..de meglátjuk..az viszont zavaró már hogy ebbe a hónapba jöttem haza és miota ujra együttvagyok a párommal több szurkálódást érzek..

2014. jún. 28. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!