Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha 21-én volt a...

Szerintetek ha 21-én volt a PÉ-m, akkor még túl korai a teszt, azért negatív vagy már bizonyos hogy valószínüleg nincs baba?

Figyelt kérdés
4 éve próbálkozunk és most úgy éreztem, hogy talán sikerült, mert pontosan 20-án fájt az alhasam és a petefészkeim, 21-én pozitív volt a tesztem és együtt is voltunk, majd rá 5 nappal nagyon erős alhasi fájdalom volt és petefészek szúrka. Ma reggeli első vizeletből néztem Clearblueval.

2014. júl. 2. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Korai a teszt.

Amúgy elhiszem, hogy régóta vártok rá, de akkor sem érdemes előbb tesztelni annál, minthogy kimaradjon a vérzés. Ugyanis akkor lesz viszonylag biztos az eredmény. Korábban tesztelni annál, minthogy meg kellene jönnie, teljesen felesleges!

Ha terhes vagy, akkor úgyis az vagy, az, meg ha korábban beleéled bele valamibe, ami közben elmegy, vagy elkezdesz keseregni, mert jaj, negatív a teszt, közben meg még korán teszteltél, annak megint nincs értelme! Az a pár nap már nem számít. Ha terhes vagy, akkor max. pár nappal később tudod meg, ha meg nem vagy az, akkor meg úgyis mindegy, nem?

2014. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én olyan típus vagyok, akinek reggeli elsőből a 12. DPO-n már mindig kimutatta. De hátha Te nem ilyen fajta vagy!
2014. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM az eddigi válaszokat, szerintetek ha jövőhéten tesztelek Szombaton 12-én az jó?

Már nagyon szeretnénk babót. A mellem feszül, más tünetem nincs, de ez mensi előtt is mindig feszül.

2014. júl. 3. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!