Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti éreztétek már valaha azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már valaha azt, hogy az aktuális párotok mellett nem vagytok önmagatok, vesztetek valamit az egyéniségetekből illetve erősödik bizonyos negatív tulajdonságotok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, a mostani kapcsolatomban pont így érzek.
2013. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi lehet ennek az oka?Mi lehet rá a megoldás?
2013. febr. 10. 20:51
 3/9 A kérdező kommentje:
1,ti régen vagytok már együtt?
2013. febr. 10. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:
igen,így voltam 6 évig.Magamtól nem jöttem rá,csk miután elhagyott (ami fájt) és kezdtem magahoz térni,akkor jöttem rá,hogy mellette elvesztettem a régi énemet,mert mindenben meg akartam neki felelni...mostmár újra a régi önmagam vagyok
2013. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Friss kapcsolat még, szerintem az az oka, hogy nem illünk igazán egymáshoz.


első voltam

2013. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még soha nem éreztem pedig volt egy-két párom. Soha nem volt ez probléma, nálunk inkább mindig a hűség volt.


Szerintem mindenki önmaga lehet, ha akar. Ha kitart amellett amit szeretne, akkor önmaga marad mindig. Szerintem nem pár határozza meg, mert ha nem hagyja amit szeretnél és ahogy szeretnél akkor az nem pár. Tehát a döntés mindenkinek a saját kezébe van. Szóval élem az életem boldogsában, teszem a dolgom és járom az utam és a párom ebben támogat, segít és járja velem... ezért párkapcsolat. De ha nem akkor nem...

Felnőtt embereknél szerintem nehéz változni...

Én előző kapcsolatokból áthozott rosszakat sokszor újraélem és általánosítok, és ezt nehezen viselik és mindig bebizonyosodik, hogy minden ember más és más...

2013. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igen, sok dolgot feladtam, ami részben rossz is volt nekem is a környezetemnek. De nem érzem, hogy az egyéniség rovására ment volna. Sztem folyton változunk és így változik az egyéniségünk is, formálódik! Én csak jót kaptam a páromtól, hatalmas szíve miatt változok...

A negatív dolgokat inkább ő adta fel....

2013. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen úgy érzem, hogy nem tudok mellette bizonyos dolgokban kibontakozni,mert nem tud követni. Ha követ is, azt látom, hogy nem érzi jól magát. Ha lemondok dolgokról, akkor én fordulok be. Ha egyedül csinálom,féltékeny és hisztizik-és néha jogos,mert én sem örülnék fordított helyzetben.
2013. febr. 12. 13:58
 9/9 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy nem illetek össze? Ez egy darabig elmegy így,de előbb utóbb a kapcsolat rovására megy mindkettőtök részéről.
2013. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!