Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma van tüszőrepedésem, de...

Ha ma van tüszőrepedésem, de csak tegnapelőtt este votunk együtt, mennyi eélyem van? Annyi nincs sajnos ugye, mint ha tegnep este szeretkeztünk volna? A mai nap mennyire esélyes? Mert én ugy tudom hogy ovu elötti napok a legjobbak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

az ovu előttiek a legjobbak, hogy legyen ideje a katonáknak felúszni...:D

de még a mai sincs veszve, nembeszélve a tegnap előttiről, mivel több napig is várakozó stádiumban tudnak lenni a katonák...

szurkolok, kb két hét és kiderül:D (bár tudom ez a legnehezebb)

2010. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam erről, hogy ovu előtt 2-3 nap, az ovu napja, s utánna 24 óra, az amikor sikerülhet a baba. Ma van ovud, akkor a ma este még jó lehet. A tegnapelőtti sincs veszve, mert a hímivarsejtek 2-3 napig is életben maradnak, s várnak a petesejtre:-)A mai naptól számítva kb. 14 nap múlva már csinálhatsz tesztet, de jobb lenne inkább még 3-4 napot várni, bár az esetek nagy%-ában a nemvárt napján már halványan mutatja a teszt.
2010. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lehet.
2010. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!!
2010. jan. 6. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ovu napján tőrténő közösülésből 33%, ovu előtti nap 31%, ovu előtt két nappal 27%, ovu előtt 3 nappal már csak 14%, ovu előtt 5 nappal 10% az esély a terhességre.


Ovu utáni napon szeretkezve az esély a terhességre gyakorlatilag 0%, hiszen ekkorra a poetesejt már elhal, nem megtermékenyíthető.


Nektek tehát alig kisebb az esélyetek, mint ha az ovu napján szeretkeztetek volna. :-) És jól tudod, az ovu előtti napok az esélyesek.

2010. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!