Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kipróbálta már valaki az...

Husinyuszi10 kérdése:

Kipróbálta már valaki az ecetes öblögetést együttlét előtt a kislány baba nagyobb reményében?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik a tapasztalatok? Mikor kell elvégezni?
2014. júl. 4. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az ecetes oblogetes????
2014. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Dédanyáink korában még nem volt fogamzásgátló. Ezért az együttlét után azonnal felkeltek, és ecettel irigáltak, mert az ecet megöli a spermákat.

Ezért mondták, hogy csak a lusta asszonynak van sok gyereke.

Ha ecettel öblögetsz, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy nem leszel terhes, mint annak, hogy kislány babád lesz.

2014. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is így van,ahogy az előttem szóló írja,

Én kipróbáltam,de nem lettem terhes úgy,következő hónapban nem csináltam,rögtön terhes lettem.

Ha mondjuk nem siettek sehova,adsz magatoknak fél évet,akkor esetleg próbálkozgass vele,annyira rossz nem lehet,ha már Czeizel Endre ajánlja.

2014. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
OFF: Pff, mert azt hiszed az a bazári vén majom találta fel a spanyolviaszt?? Nagyon oda vagytok azért a senki alakért.
2014. júl. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát bocsi,azért mègis csak egy genetikus...
2014. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kislányt akarsz inkább tanulmányozd át részletesen a Jónás-módszert:)
2014. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!