Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok kislány baba fogantat...

Tudnátok kislány baba fogantatásához bevált "praktikákat" javasolni?

Figyelt kérdés
(Pl. hogyan étkezzek, esetleg mikorra időzítsük az együttléteket, stb.) Már van egy kisfiunk, és a férjem nagyon vágyik egy kislányra. (Nekem teljesen mindegy, milyen nemű lenne.) Jövő hónapban kezdenénk hozzá a kistesóhoz. :-) Esetleg van olyan valaki, akinek a ciklus.hu-s fiú-lány nézet alapján összejött a kívánt baba neme?

2014. márc. 28. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
3 lányom van és mindig peteérés előtt 1-2 nappal voltunk kb együtt.Sose peteérésnél:)
2014. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez eléggé meggyőzött engem. :) Akkor mindenképp 1-2 nappal előtte leszünk együtt. :)
2014. márc. 28. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi eredetileg lányra "gyúrtunk", de amikor eljött az ovu időszak, annyira megijedtem, hogy kifutunk az időből, hogy ovu előtt pár órával szerettük egymást nagyon. :) Kisfiú lett.

Mivel közös döntés, hogy nem állunk meg egy lányig, ezért majd pár év múlva ovu előtt 2-3 nappal fogunk próbálkozni. Szerintem azzal adod meg a legjobban neki az esélyt.

2014. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Ne haragudjatok már, de ekkora címeres marhaságokat.. A baba neme attól függ, hogy véletlenül épp milyen kromoszómás hímivarsejtnek sikerül bejutnia a petesejtbe.

Szerintetek ez attól függ, hogy milyen nap van és hogy hány óra? Vagy attól, hogy 2, 3, vagy 4 napot várakozik az ivarsejt a petére? (Van esetleg úgy van, hogy ha az ivarsejt 1-2 napot vár, akkor lány lesz, ha peteéréskor kerül be, akkor fiú? Pff..).

"Hogyan étkezzek?" Szerintem az is tuti módszer, hogy ha vega leszel, lány lesz, ha továbbra is eszel zsírosat, meg húst, akkor fiú. Esetleg a sok gyümölcstől is lehet lány. De ha továbbra is így étkezel, ahogy most, akkor fiú lesz. Változtass mindenképp!

2014. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ez az elmélet azon alapul, hogy az x kromoszómájú hímivarsejtek lassúbbak, de szívósabbak, ellentétben az y kromoszómájúakkal, akik fürgék, de hamarabb elpusztulnak.
2014. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Húú 4-es! Erre szokták mondani: ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna! :)

Remélem az 5-ös válasza kielégített és elhiszed, hogy ez tudományos tény, nem pedig "címeres baromság". :)


Kedves Kérdező! Mi ovu előtt két nappal és egy nappal voltunk együtt. Nem volt szándékos, így jött ki. Viszont a kisfiunk mellé nem bánnánk egy kislányt. Még nagyon az elején vagyok, messze van még, hogy kiderüljön a neme. Mindenesetre kíváncsian várom! :)

2014. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és az se mindegy mennyire lúgos vagy savas kémhatásban történik a megtermékenyítés, az is rásegíthet az egyik az x másik az y kromoszómákra, szóval igen minden számít-hat
2014. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!