Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után nektek is kifolyik...

Aktus után nektek is kifolyik a sperma ahüvelyből vagy csak mi vagyunk ilyen bénák? Babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
Nem azonnal folyik kihanem később. Gyertyaállás stb meg van. 20-30 perc fekvés utána. Hónapok óta semmi pozi teszt. Kezdek félni h azért nincs baba mertkifolyik. Bocsi a buta kérdésért de már mindenen jár az agyam hogy miért nem jön össze.
2014. júl. 4. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Biológia könyvet tessék lapozgatni...


Nem ezen múlik, ráadásul a többségnek fekvés és gyertyaállás nélkül is sikerül. A rágörcsölés inkább akadályozhat.

2014. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A felesleg az kofolyik! Nyugi msj ossze jon par honap az meg nem gond!

1 kisfiu anyukaja..

2014. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A sokmillióból csak egy termékenyít meg. A többinek távozni kell valahogy...

Nekünk elsőre összejött, és mindenki mondta a környezetünkben, hogy milyen mázlisták vagyunk. És akkor gondoltam bele, hogy tényleg. Mert annyi mindennek kell klappolnia, hogy sikerüljön...

Ne stresszelj, jönni fog, ha jönni akar.

2014. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:-) mièrt, azt a sok millió spermát mind hasznosítani szeretnèd?

Eddig nem folyt ki sose, amíg nem gyártottatok gyereket?

2014. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a leggyorsabb győzhet! A többi katona mit csináljon odabent?
2014. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Mi is pont igy jártunk. Elötte óvszerrel védekeztünk. Nagyon megilyedtem és engem nagyon zavart hogy kifolyik. Aztán én párnát tettem a fenekem alá, vagy a lábam is felpolcoltam. Nekünk 3. hónapban sikerült. Ne izgulj, ezen nem fog múlni.

Én tartok kistörölközöt az ágyban és magam alá teszem aktus után. Sajnos nekem is van hogy kb fél órával késöbb kelek csak fel és a fehérneműm látja kárát, vagy a lepedő. Engem nagyon tud zavarni, mikor egyszer csak visszafolyik ha felállok. Én szoktam vattát tenni olyankor be, hogy az fogja fel.

Aki akar az bent marad!

2014. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nyugi a felesleg folyik ki..én hasra feküdtem utána kb. 15 percig utána rohantam ki a wc-re hogy ne az ágyba folyjon ki a 3. hónapban sikerült mondjuk mi használtunk ovu tesztet és próbáltunk akkor együtt lenni amikor pozi volt, de tényleg igaz hogy nme szabad rágörcsölni, tudom könnyű mondani de én is benne voltam és amikor elhatároztam hogy majd jön amikor akar akkor sikerült tényleg hihetetlen..
2014. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó! És mindezt 3 hónap alatt sikerült produkálnod???

Mármint a rágörcsölök, így fekszem, úgy fekszem szex után és aztán meg majd jön ha akar???

2014. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:))))))))))))Istenem hat igen kifolyik eddig nem tűnt fel??ezen olyan jót nevettem..:))) csomó bent marad igy is es ami termékeny hidd el az cèlba èr!!
2014. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ovszer felfogta eddig. Köszi annak aki rendesen válaszolt. Mi most tartunk az ötödik sikertelen honapnál.
2014. júl. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!