Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoknak akik nem hiszik hogy...

Azoknak akik nem hiszik hogy terhes lehet a nő attól ha "csak" egyszer nem védekeznek menstruáció előtt!?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez nem kérdés de annyit olvasok itt hogy így-meg úgy lehetek-e terhes , gindoltam megosztom történetünket. Ami valahol ott kezdődik , hogy párommal nem terveztünk gyereket , hol védekeztünk hol nem. Ugye nagykönyv szerimt a termékeny napok a 14-16.napra esnek. Hát elkapott a hév csináltunk már ilyet máskor is a ciklus vége felé voltunk pontosabban másnap kellett (volna) megjönnie. Csináljuk! Ès belémélvezett. Egyszer..egyetlen egyszer. Aztán másnap vártam nem jött meg 2hét múlva sem na gondoltam itt valami készül vettem tesztet halvány pozi. Mi a fene az hogy halvány?Félig nem lehetek terhes gondoltam majd vettünk mégegyet rá egy hét múlva pozitív. Sírtam nevettem ANYA lettem! Na de hogy mondjuk el otthon?18voltam suli utolsó éve. Nem örültek neki itthon de elfogadták , Anyós majd' kiugrott a bőréből hogy kisunokája lesz. 9hónappal később megszületett életem értelme Botond. Nehogy azt gondoljátok könnyű volt meghozni a döbtést: megöljem vagy felneveljem? De itt van 1,5éves csodaszép kisfiam aki miatt bármire képes lennék! Sulit befejeztem mielőtt született most GYESEN vagyok és amint ovis lesz tovàbb képzem magam vagy dolgozom még nem tudom. Hát.ez a mi kis történetünk köszönöm , ha elolvastad és ha nem állsz készen babára védekezz! Mindegy hogyan óvszer gyűrű spirál stb. Én készen álltam.És Te?

2014. jún. 8. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapig próbálkoztunk, nem jött össze, lelkileg teljesen össze voltam törve.

Az utolsó ciklusban a menzesz utolsó napján voltunk együtt. Nem védekeztünk, mert úgy is babát akartunk.

Aztán sajnos haláleset történt a családban, és abban a hónapban az volt az egyetlen szex.

Valamilyen csoda folytán terhes maradtam. A férjemmel együtt csináltuk a tesztet, és amikor megjelent a második csík, elsírtam magam örömömben.

Azóta is bennem van a bizonytalanság, hogy jó anya leszek-e, mindent meg tudok-e neki adni.

Bármennyire is készül rá az ember lelkileg, szerintem mindenki meginog egy picit. Nem abban, hogy valóban szeretné-e azt a babát, hanem saját magában bizonytalanodik el.

2014. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok, sok boldogságot kívánok Nektek!

Olyan jó olvasni,hogy ilyen fiatalon lettél Anyuka!!! :)

Jó volt a szívemnek ilyet hallani. Én mindig is szerettem volna fiatal anyuka lenni, mint Te, de másodjára vetéltem el, nagyon nehezen esek teherbe, és már sajnos 32 vagyok. :(

2014. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1.válaszoló , Gratulálok a babához , Ők akkor jönnek amikor a legkevésbé számítasz rá:) Én is sokszor vagyok bizonytalan hogy vajon ez most jó? Biztos le kellett szidnom , nem fázik? Nem kiabálok túl sokat ? Nem vagyok túl engedékeny , de én vagyok az Anyja és a legjobbat próbálom nyújtani neki Ő pedig megtanítja hogyan csináljam:)
2014. jún. 8. 21:03
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Második, én is fiatalon szerettem volna anyuka lenni, de nem igazán jött össze a munka, és az anyagiak miatt.

Kívánom, hogy neked is minél hamarabb összejöjjön a baba, mert a sok sikertelen ciklus nagyon meg tudja viselni az embert :(

2014. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Örülök ha tetszett :) Hidd el nem vagy elkésve Anyukám aki sajnos meghalt mielőtt megismertem volna 40évesen szült engem , Apu 50volt:) Kiskorom óta tudtam hogy fiatalon szeretnék gyereket (persze nem 18évesen) és azt mondom ez a leggyönyörűbb dolog a világon:) Nem egy leányálom az életem , párommal vannak konfliktusaink , nevelőanyámról nem is beszélve de mikor odabújik hozzám a kisfiam elfelejtek mindent. Az csak hab a tortán mikor Apukámat meglátja aki lassan 70éves és odatotyog hogy Papaaa és megöleli puszilja:) Össze fog jönni meglátod , ne szomorkodj , soha nem késő:)
2014. jún. 8. 21:10
 6/17 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam és úgy látom nem szabad rágörcsölni! Minnél jobban akarod annál nehezebben megy , ha nem gondolsz rá annyit és nem kudarcként fogod fel hidd el hamarabb sikerül! Kitartást Neked kívánom hogy sikerüljön minnél hamarabb:)
2014. jún. 8. 21:14
 7/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Aranyosak vagytok, köszönöm a biztatást. :)

Örülök, hogy még nem vagyok nyanya. :)

2014. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ne butáskodj 32 vagy hogy lennél már nyanya??! :D Nővérem(féltestvérem) 39 és lefutna engem:)) Olyan nincs hogy ideális idő Anyaságra akkor ideális amikor Anya leszel ;)
2014. jún. 8. 21:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok. :) en is 18 evesen lettem anyuka, lassan 4 hete. Csodas erzes, csak hat szuloktok nagyon messze lakunk igy egyedul kell megbirkoznunk a dolgokkal.
2014. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Bizony-bizony, aki nem akar gyereket annak mindig védekeznie kell, a ciklus minden egyes napján.

Hasonlóan estem teherbe én is, no nem az életkor és körülmény a hasonló, de én menzesz előtt két nappal voltunk együtt. Ráadásul addig számolgatás, peteérés, ovulációs teszt... Aznap készültünk anyóshoz, éppen csak egymásnak ugrottunk, utána gyors zuhany és indulás. Már nekem sem jött meg, a teszt nálam is csak két héttel később lett pozitív és végig ezt a növekedési ritmust mutatta a fiam. Azóta már három éves nagylegény.

A kicsi sem középidőben fogant, hanem a ciklusom 20. napja körül. :)

Örülök, hogy nálad ez egy pozitív történet! :)

2014. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!