Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik a menzeszem....

6napja késik a menzeszem. Tesztet csináltam negatív. Olvastam, hogy lh tesztet jósként lehet használni. Reggel ez pozitív lett, tudom, hogy még kell csinálnom több napig, de remélhetem, hogy babát jelent?

Figyelt kérdés
Írjon légyszi,aki tapasztalta már vagy tud erről a fajta tesztelésről valamit.

2014. júl. 5. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első kérdés,hogy az mit jelent hogy pozitív?...szóval erősebb volt a teszt mint a kontroll?Én is próbáltam,az lh kétcsíkos lett a hcg negatív,de megjött utána egy nap múlva.
2014. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Csináltam egyet direkt most délután,mert ugye ez a teszt napközben nem a hcgt keresi.és ez a délutáni negatív. Mar a holnap reggelt várom. Sajnálom,hogy neked megjött.
2014. júl. 5. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2014. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még menzesz,most sincs. Szerencsére. A terhességi teszt negatív. Csütörtökön megyek dokihoz,már 2hete jelentkeztem be rákszűrésre,és akkor mondom neki hogy áll a helyzet vizsgáljon meg. Reménykedem. Olvastam sokaknak nem mutatta ki a teszt csak későn. Van egy 2éves gyerkőcöm,vele menzi kimaradás után 6nappal csináltam és pozi is lett.
2014. júl. 7. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szorítok,hogy ismét így legyen! :) Ird majd meg!
2014. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megjőtt 10nap késéssel. :-(
2014. júl. 9. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!