Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 23-25-ig volt mensesem,...

Június 23-25-ig volt mensesem, július 01-én szeretkeztünk. Majd csináltam egy HCG tesztet 4-én de az negatív lett! Valós ez az érték vagy még túl korán csináltam meg a tesztet?

Figyelt kérdés
Viszont július 24-én kellene az következő mensesnek lennie! Mikor csináljak újabb tesztet?
2014. júl. 6. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A teszt az aktus után 2 héttel mutat eredményt.
2014. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De a nemvárt napja előtt nem érdemes tesztelni.ha jól látom nem is középidőben voltatok együtt,így kisebb esélye van a teherbeesésnek.Várd meg a 24.-ét,és ha nem jön meg akkor tesztelj.
2014. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nagyon korán csináltad, semmi értelme nem volt

maga a beágyazódás is 7-10 napot vesz igénybe, addig pedig nem kezd el termelődni a hcg

várd meg a 24-ét, addig felesleges tesztelni

2014. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor még várunk egy picit!

2014. júl. 6. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Még peteérésed sem volt, nem lehetsz még terhes.
2014. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami a tesztre van írva h 3 napos terhességet kimutat az nem az aktus után számított 3 nap. :D 10 nap a beágyazódás aktus után és arra rászámolva kell a 3 napot számolni, magyarán megmondva aktus után 2 héttel csinálj terhességi tesztet. Addig felesleges. De még az se 100% inkább várd meg h kimaradjon a menstruációd, és addig még van bőven időd, legyetek együtt 2-3 naponta folyamatosan, hogy biztos legyen a dolog.


Amúgy ezekkel a dolgokkal illő volna tisztában lenni gyerekvállalás előtt, főleg 31 évesen!!! Mert simán azt hittem h kb egy 16-18 éves írja ki, mert attól is ciki lenne, de így még égőbb.

2014. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:)

júli 1én szexeltél és és rá 3 napra terhes tesztet csináltál???

jaj!!!

Kicsit olvasgass a neten!

2014. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!