Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves vagyok, a barátommal...

17 éves vagyok, a barátommal gumit használtunk. Julius 9. én jött meg legutóbb azóta késik. Szurkálást érzek a hasamban és sokat eszek valamint elundorodtam a dohányfüsttől. Terhes lennék? Csináltam egy tesztet egy hete de negatív. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szakadt el a gumi véletlenül? Csinálj még egy tesztet szerintem, én is undorodtam a cigifüsttől, pedig dohányoztam. Aztán pozitiv lett a teszt.
2009. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te is akkor nyugodnál meg a legjobban, ha elmennél egy orvoshoz. Te is tudod... jelentkezz be és azonnal kiderül! Ha rendesen védekeztetek, akkor kevés az esélye a teherbeesésnek, talán csak a stressz és a teherbeeséstől való félelem miatt késik. De a legmegnyugtatóbb az lenne, ha egy orvos mondaná ezt el neked, nem? És az is kiderülne, minden rendben van-e. Amúgy nem tudom, ez az első szeretkezéseid egyike volt-e, mert az okozhat hormoniális változásokat érzékenyebb lányokban. Sok szerencsét!
2009. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hete még simán lehetett negatív a teszt akkor is, ha babás vagy. Azóta sok idő eltelt. Csinálj még egyet, és akár pozitív, akár negatív, menj el orvoshoz.
2009. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam ma reggel egy új tesztet ami halványan de két csíkos lett! Nem az első szeretkezésem volt, megszámolni sem tudom :S de ez most annyira furcsa. nem tudom mit tegyek!Dokihoz elmegyek hamarosan!
2009. aug. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!