Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerlek valasozljatok. Lehetek...

Kerlek valasozljatok. Lehetek terhes? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Mar 5 napja h olyan erzetem van h meg kellene jojjon, melleim is nagyon fajnak, de eddig soha. .Ma kellett volna megjojjon de sehol semmi, csinaltam reggeli vizeletembol egy tesztet de negativ, es kb 2 hetre ra. Lehetek terhes? Ma mar a teszt ki kellett volna mutassa? A mellfajas lehet terhessegi tunet? Vagy csak menstruacios tunet? A folyasom is kimaradt, menstruacio elott sosincs folyasom, es most sincs. A folyas egyutt jar a tergesseggel?
2010. jan. 6. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A folyásnak a terhességhez nem sok köze van, szóval azzal ne foglalkozz. A mellfeszülés gyakran terhességi tünet, főleg ha máskor nem volt. A tesztet nem igazán értem, ha 2 hétre a késés után csináltad és negatív akkor vagy nem vagy terhes vagy a teszt nem volt jó, ismételd meg szerintem.
2010. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ma kellet volna megjönni a mensesnek, akkor még korai a teszt!! Elvileg 3-4 nappal a kimaradás után, már biztosabb az eredmény.

2010. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

írta, hogy ma kellett volna megjönnie. a két hét az a szex és a ma között telt el gondolom.

az viszont nem mérvadó, ha pár nappal később volt a p.é, mert onnantól számítva 2 hét mire kimutatja a teszt

szóval ha még pár nap és nem jön meg akkor ismét reggeli első pisiből minnél érzékenyebb teszttel!

kívánom, h az legyen amit szeretnél

2010. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mell feszulesem van, hanem mell fajas.

Lehet rosszul irtam. Szoval...ma kellett volna megjojjon de nem jott meg, reggelibe csinaltam egy tesztet ami negativ, es 2 hettel ezzelott volt aktus utoljara.

2010. jan. 6. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 3 évig figyeltem minden nap minden tünetete, nem lettem terhes. most az vagyok, és nem issejtettem, ugyanolyan volt a mellem, a szárazságom, nem volt folyás, a höm se emelkedett, a méhszájam se volt zárt és a 29. napon pozi lett a tesztem délután, de azt is csak azért csináltam mert 2 nap mulva lett volna az átjárhatosági műtétem és csak egy napot késett..

van remény, én tudom. most 12 hetes vagyok, és már épp azt gondoltam hogy semmi tünetem nincs, akkor lettem terhes. a hasam is olyanvolt mikor meg akar jönni , talán az volt furább hogy néha egyik másik petefészkem szurkált.. de ennyi.

2010. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mellfájás sem jellemző a terhességre. Pár nap múlva ismételd meg a tesztet.
2010. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet 1 hét mulva megint. Nekem olyan szinten fájt a mellem, hogy nem bírtam elviselni, mikor a póló hozzáért. A teszt elég későn mutatta ki, 6 hetes voltam már. Előtte is csináltam teszteket, mert gyanakodtam, de a 3. lett csak +.
2010. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

5 hetes voltam, mikor + lett.

2010. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!