Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Nem tudom feldolgo...

Mit tegyek? Nem tudom feldolgozni, mit tanácsoltok? 2 éve nem sikerül a baba, decemberben kipakolták a jobb oldalamat. Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el!Még mindig ott a "másikfeled"!Leírok egy storyt!Keresztesóm feleségénél ugyancsak ez volt a helyzet és láss csodát ma már van egy gyönyörű 3 éves kislányuk!MÉG SEMMI NINCS VESZVE!POZITÍV GONDOLKODÁS!!!!
2010. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mesterséges megtermékenyítést próbáltátok már? A bal oldal még termelhet érett tüszőket, és azzal összejöhet :)

Ne keseredj el, a remény hal meg utoljára!!! Drukkolok! :)

2010. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm is így esett teherbe. Eleve nem sikerült, majd jött egy méhenkívüli, petefészket kivették, sikertelen inszemek, elvileg egészségesek. Majd abbahagyták a görcsölést, elkezdett fogyózni, méregteleníteni, nem szexeltek középidőben és edzett mint állat és azonnal terhes is lett, pedig ugye ezeket tilos elvileg ilyenkor.


Ne add fel végleg, de talán itt az ideje, hogy lazíts, tereld el a figyelmed, ne foglalkozzatok ezel pár hónapig, töltődj fel, aztán tavasszal újból neki lehet feküdni.

2010. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nem kell elkeseredni, persze tudom könnyű mondani...

nekem mondta a dokim, hogy valószínű, csak két havonta van p.é-m. magyarán olyan mintha csak az egyik működne, de azt mondta így is teherbe lehet esni, csak kéthavonta. de ne feledd, bármikor, bármi okozhat egy spontán p.é-t!

sok szerencsét!

2010. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat és a bíztatást.Egyenlőre nem megy a figyelemelterelés és a nem rágondolás.Két szomszédomban is van kicsi gyerek és a legjobb szomszédasszonyom is most lett terhes.Nem akarták és még is sikerült.A másik ami bánt,amíg a kórházban voltam,voltak akik elvetették és azóta csak a "miért" kérdésre keresem a választ.
2010. jan. 7. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Már vagy egy éve nem jártam itt, csak véletlenül néztem be, de Neked válaszolok.

Mi is két éve várjuk a csodát, nekem tavaly állapították meg hogy endometriózisom van. Sajnos úgy derült ki, hogy operálni kellett rögtön. Az egyik petefészkemből szinte csak lehelletnyi maradt. A másik pedig problémás ,mert egész életemben cisztákkal küzdöttem és a másikat 10 évvel ezelőtt operálták. Mert egy gyerekfej nagyságú cisztám lett rajta. Az a petefészkem sem ép.

Igaz mindkettő működik, de az orvos nem tudja megmondani, hogy egészségesek-e a petesejtjeim. Mivel az endo galád dolog, minden egyes mensivel kockáztatok és lehetőséget adok magamnak a meddőségre, dehát a baának ára van.

Ne add fel. Én is az új évben úgy érzem most már jönni fog. Állj hozzá pozitívan, ma már nincs olyan hogy nincs.

Én hasonló területen dolgozom és hidd el a természet helyrehozza az esetleges hibákat. Számtalan nő létezik, él egy petefészekkel és a másik megmaradt petefészek átveszi a másik helyét is. Szóval még attól sem kell félj, hogy kéthavonta próbálkozz. Kicsit tornázd fel az immunrendszered.

Tudom nem segít, de nyugi. Én is egy évig bújtam ezt az oldalt, minden jelre figyeltem. Közeleg a 30 mindenki babás én meg itt küzdök. Aki nem volt benne nem is tudja elképzelni milyen. Nekem is baráti kör tele van kisgyerekesekkel. Majd megszületett a keresztfiam. Azóta a barátnőm már utolsó idős a másodikkal. Mindig sírtam ha levelet kaptam tőle és láttam a nagy pocakját.

De nem szabad. Azóta el is múltam 30. Most jött el a mi időnk. Csak tényleg pozitívan. Próbálj kicsit elvonatkoztatni. Amit szintén tudom hogy nehéz. Nekem is mondták ne számolgass. Már nem teszem, de a peteéréskor még a mai napig megvan a kis stressz hogy minden simán menjen. És nekem a testem ordítja hogy peteérésem lesz, nem is tudnám nem észrevenni.

Szóval sok sok erőt kívánok. Ismerem a helyzetet és talán bele is tudok így érezni. De most már mosolyogni is tudok, mert érzem hogy itt van már a babám csak még várat magára egy kicsit.


Te is próbálj úgy a dolgokhoz állni, mintha már tudnád midjárt ott a pozi teszt. És sokkal könnyebb lesz így.

Lehet hogy most sokan megköveznek, hogy milyen hozzáállás ez, de így egyszerűbb és a lehangoltság senkinek sem kedvez.


Vigyázz magadra és kitartás.

2010. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!